Jiezno 3×3 futbolo turnyro nugalėtoja ‒ „Centras-1“ komanda

Sauso 5 d. Jiezno gimnazijos salėje vyko tradicinis mini futbolo 3×3 turnyras Jiezno seniūnijos taurei laimėti. Šiais metais dėl prestižinio trofėjaus kovojo 7 Jiezno miesto ir seniūnijos komandos.

Jos buvo suskirstytos į 2 grupes. Pirmoje grupėje žaidė „Gimnazijos“, „Centro-2“ ir „Kašonių“ komandos. Pirmąją vietą šioje grupėje iškovojo „Gimnazijos“ futbolininkai, antri liko „Kašonys“. Šios dvi komandos pateko į pusfinalį.

Antroje grupėje varžėsi 4 komandos, o pirmąsias dvi vietas laimėjo „Ežero kranto“ ir „Centro-1“ komandos.

Pirmajame pusfinalyje susitiko „Ežero kranto“ ir „Kašonių“ futbolininkai. Geriau pasirodė „Ežero kranto“ trijulė (5:2) ir po ilgos pertraukos žengė į finalą.

Antrajame pusfinalyje susikovė „Centras-1“ ir „Gimnazijos“ komandos. Brolių Žalių komanda laimėjo rungtynes rezultatu 3:1 ir tapo antrąja finalininke.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos žaidė „Kašonių“ ir „Gimnazijos“ komandos. Jos jau buvo susitikę grupės varžybose ir tada pergalę šventė „Gimnazijos“ vaikinai. Kovoje dėl bronzos apdovanojimo stipresni buvo „Kašonių“ vyrai (3:1).

received_326783404837379

Finale taip pat susitiko komandos, kurios žaidė tarpusavyje grupės varžybose, ir tada sėkmė lydėjo „Ežero kranto“ futbolininkus. Ir finalinis susitikimas buvo labai dinamiškas ir permainingas. „Centras-1“ komandai (Skirmantas Žalys, Ūdrys Žalys, Rokas Buimila) pavyko revanšas (3:2) ir ji tapo turnyro nugalėtoja.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais, o nugalėtojai iš Jiezno seniūno Algio Bartusevičiaus gavo stiklinį kamuolį.

Turnyro rezultatyviausiu žaidėju tapo Ūdrys Žalys.