Intriga dėl Prienų savivaldybės mero posto ir daugumos Taryboje didėja

IMGP10821Savivaldybės rinkimai įvyko, bet Prienų rajone intriga dėl valdžios išlieka. Primename, jog prieš rinkimus susitarė „Penkių partijų” koalicija, kurių lyderiai pasirašė susitarimą, jog po rinkimų dirbs vienoje komandoje. Panašu, bet tik žodinį, susitarimą buvo sudarę ir dabartinę valdančiųjų koaliciją sudarančios partijos.

Rinkimų rezultatai rodo, kad šių dviejų stovyklų šansai sudaryti daugumą šiandienai lygūs. Už dabartinę daugumą Taryboje sudarančias partijas balsavo 5781 rajono gyventojai. Už „Penkių koaliciją” – 5784. Pagal dabartinę situaciją, daugumos likimas paaiškės po antrojo mero rinkimų turo, kuris įvyks kovo 15 d. Tapti meru pretenduoja abiejų stovyklų atstovai – Alvydas Vaicekauskas ir Loreta Jakinevičienė.

Kieno kandidatas taps meru, tokia ir bus valdančioji koalicija.

Pateikiame į Prienų rajono Savivaldybės tarybą išrinktų kandidatų pavardes: A.Vaicekauskas, A. Bajorienė, V. Bujanauskas,
A. Šidlauskas, A. Banišauskas (5, LSDP), L. Jakinevičienė, C. Pacevičius, K. Tarasevičius, A. Deltuvienė (4, „Tvarka ir teisingumas”), E. Visockas, R. Keturakienė, R. Ivanauskienė (3, Visuomeninis rinkimų komitetas „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas“), A. Vaidogas, L. Šeškuvienė, S. Garmuvienė (3, Visuomeninis rinkimų komitetas „Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sėkmę“), J. Vilionis, M. Butkevičius (2, LVŽS), J. Krikštolaitis, M. Kleizienė (2, TS-LKD), A. Marcinkevičius, A. Kederys (2, LLS (liberalai), R. Zablackienė, V. Martinaitis (2, Darbo partija), G. Bartulis (1, LRLS).

*Pastorintu šriftu pažymėti dabartinės kadencijos Tarybos nariai.

Dvidešimt penktuoju Tarybos nariu taps kovo 15 d. išrinktas meras, tada pasikeis ir Tarybos sudėtis.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

65 komentarai

  1. :D

    „Neleidžia Vaicekausko kritikuoti ponas Vaclovas ir gana 🙂 “ PRITARIU ! Atkreipkit dėmesį, kaip tik gražus straipsniukas apie jo palaikomus gerb. Vaicekauską ir jo komandą, sukurtą koaliciją, taip komentarai negalimi. O oponentus tai ir pašieps, ir komentarų piktų tik laukia, ot „nešališki“ žurnalistai šiais laikais, ir sako tikėk jais, ką čia tikėt…Nėra nei tvarkos, nei teisingumo 😀