„Futbolo dieną“ Birštone vainikavo triuškinama Prienų/Birštono komandos pergalė prieš „Simną“

IMGP1580

Ignas Mineikis

Rugsėjo 14 d. Birštono stadione vyko tradicinė Birštono sporto centro ir VšĮ „Krašto vitrina“ organizuojama „Futbolo diena“. Šia sporto karaliaus švente sumanyta populiarinti futbolą ir stiprinti draugišką bendravimą tarp Birštono ir Prienų rajono savivaldybių gyventojų nuo darželinukų iki politikų. Tiesa, šiemet šis ratas šiek tiek praplatėjo ir į svečius atvyko Vilkijos futbolininkai ir futbolininkės.

Dar nei viena šventė nebuvo organizuota be rėmėjų, partnerių ir draugų. Tad ir „Futbolo diena“ jau turi nuolatinius ir naujus draugus. Tai žemės ūkio ministras, Seimo narys Andrius Palionis, kuris šventę globoja nuo jos sumanymo. Birštono savivaldybė, kuri visada atvira sporto ir sveikatingumo renginiams. Visada kartu nenuilstami sporto rėmėjai Ervinas Marčiulionis („Ernas“, UAB) ir Valdas Stravinskas („Osmedas“,UAB). Niekada neatsisako draugiškos paramos „Birštono šilumos“ ir „Birštono vandentiekio“ įmonės. Nuo pirmųjų šventės akimirkų kartu viešbutis „Audenis“. Šiemet partnerių ir draugų ratas dar pagausėjo. Renginį parėmė „Prienų turgus“, Jūratė ir Rimas Baranauskai, „Royal SPA Residence“, „Sofijos rezidencija“.

Ir dar. Šiemet pirmą kartą vaikus ir suaugusius linksmino ir darė su jais mankštą klounas Bumsis. Po mankštos iš stadiono į pėsčiųjų žygį patraukė Birštono socialdemokratai, o futbolo stadiono veją užvaldė jaunieji futbolininkai.

Bet svarbiausias šventės herojus – tai Jo didenybė futbolas. Kamuolį spardė įvairaus amžiaus berniukai ir mergaitės, Birštono ir Prienų rajono Savivaldybių tarybų nariai ir administracijų darbuotojai, o šventę vainikavo AAFF III lygos rungtynės tarp Prienų/Birštono ir „Simno“ komandų, kurias sirgalių džiaugsmui net 7:0 laimėjo mūsų krašto futbolininkai.

Jau pirmajame kėlinyje į varžovų vartus krito 3 įvarčiai (Mantas Karčiauskas, Povilas Damynas). Antrajame kėlinyje vėl pasižymėjo Mantas Karčiauskas (4:0), Saulius Čepkauskas (5:0), Darius Urbelionis (6:0), Saulius Čepkauskas (7:0).

Po šios pergalės Prienų/Birštono komanda pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Gamta buvo gailestinga šventės dalyviams. Visgi, trumpalaikis lietutis šiek tiek pakrapnojo, bet nesugadino šventinės nuotaikos.

Taip pat skaitykite