Prienų „TonyBet“ komanda be Dainiaus Šalengos neatsilaikė prieš Pasvalio komandą

Lapkričio 2 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai Pasvalyje patyrė pirmąją nesėkmę BBL čempionate. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai antroje rungtynių pusėje visiškai palūžo ir neturėjo jokių galimybių pasipriešinti „Pieno žvaigždžių“ komandai.
Tiesa, pirmoje rungtynių pusėje Prienų komanda sužaidė pagirtinai ir privertė varžovus padidinti apsukas. Deja, patys nebuvo pasiruošę jas atlaikyti.

Pirmasis kėlinys (15:19)

Prienų komanda rungtynes su „Pieno žvaigždėmis“ pradėjo nesėkminga ataka, bet į aikštelės šeimininkų dvitaškį (2:0) atsakė galingu spurtu 10:2 (4:12). Antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino. Tiesa, prieniškiai buvo padidinę savo persvarą iki 9 taškų (6:15) ir šį skirtumą išlaikė gan ilgai (9:18). Deja, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir po pirmojo kėlinio iš „TonyBet“ pranašumo liko tik keturi taškai (15:19).

Antrasis kėlinys  (20:20)

Kėlinio pradžioje prieniškiai po Laimono Kisieliaus tritaškio atstatė 9 taškų pranašumą (15:24). Deja, kitos dvi minutės buvo juodos „TonyBet“ puolimui ir varžovai priartėjo vieno metimo atstumu (22:24). Kėliniui įpusėjus, komandas skyrė tie patys du taškai (26:28).
Artūras Valeika baudos metimais padidino „TonyBet“ persvarą iki 4 taškų (26:30), o po Gintaro Kadžiulio tritaškio prieniškių pranašumas buvo penki taškai (28:33).
Deja, varžovams pavyko dar kartą sumažinti skirtumą iki 2 taškų (33:35) ir toks scenarijus nepatiko „TonyBet“ strategui Virginijui Šeškui, kuris paprašė minutės pertraukėlės. Po jos prieniškiai neleido varžovams perimti iniciatyvos ir po dviejų išsaugojo 4 taškų persvarą (35:39).
Trečiasis kėlinys (27:11)

Deja, šis kėlinys Prienų komandai virto tikru košmaru. Aikštelės šeimininkai padidino žaidimo greitį ir labai greitai ne tik išlygino rezultatą (39:39), bet ir, kėliniui įpusėjus, persvėrė jį savo naudai (47:44).
Ir antroje kėlinio pusėje aikštelėje dominavo „Pieno žvaigždės“. Prieniškiai taip ir nesugebėjo atsigauti iki pat kėlinio pabaigos (62:50).

Ketvirtasis kėlinys  (29:23)

Kėlinio pradžioje ilgą laiką skirtumas tarp komandų siekė 9-13 taškų. Kėliniui įpusėjus, „TonyBet“ krepšininkų deficitas buvo 13 taškų (75:62).
Ir tada „TonyBet“ vyr. treneris V. Šeškus ant atsarginio suolelio pasodino komandos lyderius ir išleido jaunimą. Tapo aišku, kad prieniškiai atiduoda rungtynes, nes jos susiklostė ne taip, kaip buvo planuota.

Aikštelės šeimininkai pasinaudojo šia situaciją ir padidino savo pranašumą iki 18 taškų (91:73).

Dainiaus Šalengos nebuvimas ir labai greitai surinktos keturios Laimono Kisieliaus pražangos neleido „TonyBet“ komandai tinkamai pasipriešinti gerai žaidusiai „Pieno žvaigždžių“ komandai.

„TonyBet“ vyr. treneris Virginijus Šeškus:

„Rungtynes pradėjome neblogai ir pirmoje pusėje žaidėme gerai. Deja, Dainiaus Šalengos nebuvimas bei Laimono Kisieliaus gautos keturios pražangos antroje rungtynių pusėje sukėlė problemų. Varžovai trečiame kėlinyje užklupo mus nepasiruošusius atremti jų agresyvias atakas, o ketvirtame kėlinyje jau leidau žaisti jaunimui. Tokioje situacijoje lyderius reikia pasaugoti“.