„Prienai“ paslydo ir BBL čempionate

„Prienų“ krepšininkai BBL čempionato TOP 16  etape išvykos rungtynėse su „Kalev/Cramo“ komanda po prastai sužaistos antrosios rungtynių pusės turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą rezultatu 80:68 (19:17, 17:27, 23:10, 21:14).
Tai buvo pirmoji „Prienų“ nesėkmė BBL čempionate.

Pirmame kėlinyje vyko apylygė kova. Aikštelės šeimininkai buvo per žingsnį geresni ir laimėjo pirmąjį kėlinį dviejų taškų skirtumu (19:17).

Toks rungtynių scenarijus nelabai patiko „Prienų“ komandai ir antrojo kėlinio pradžioje svečiai iškart ėmėsi darbo: labai greitai persvėrė rezultatą savo naudai (21:29). Aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki keturių taškų (25:29).
 4-6 taškų „Prienų“ pranašumas išsilaikė didelę dalį kėlinio laiko, o kėlinio pabaigoje svečiai padidino skirtumą iki 12 taškų (32:44). Visgi aikštelės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (36:44).  Tokiu rezultatu ir pasibaigė antrasis kėlinys.

Trečio kėlinio pradžioje „Kalev/Cramo“ krepšininkai sumažino skirtumą iki trijų taškų (45:48). Dar po kelių  atakų jau pirmavo aikštelės šeimininkai (52:49). „Prienai“ pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (52:52), o po minutės pertraukėlės jau pirmavo (52:54).
 Bet aikštelės šeimininkai atsakė septynių taškų spurtu ir po trijų kėlinių „Prienai“ turėjo 5 taškų deficitą (59:54).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Prienai“ po dviejų iš eilės taiklių tritaškių sumažino atsilikimą iki vieno taško (61:60), o vėliau prasidėjo aikštelės šeimininkų šou ir greitai „Kalev/Cramo“ įgijo 8 taškų persvarą (69:60). „Prienai“ bandė taisyti situaciją, bet nesugebėjo ir greitai skirtumas tarp komandų padidėjo iki 12 taškų (80:68).

Virginijus Šeškus po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog po sėkmingai sužaistos pirmos rungtynių pusės, antroje viskas subyrėjo. Anot komandos stratego, komanda pradėjo žaisti chaotiškai, pasipylė klaidos ir tai lėmė pralaimėjimą.