Aštuonerių metų šildymo epopėja eina į pabaigą

seklycia

Jonas Kavaliauskas

Prieš 8 metus po rekonstrukcijos atidaryta Balbieriškio sėklyčia (kultūros ir laisvalaikio centras) jau nuo pirmosios žiemos susidūrė su šildymo problemomis. Maža to, pradėjus eksploatuoti šildymo sistemą kilo gaisras. Buvo konstatuota, jog jis kilo nuo prastai įrengto kamino. Bet vėliau paaiškėjo, jog ir visa šildymo sistema neatlieka savo funkcijų.

Po šio įvykio ne vienerius metus buvo kalbama apie šildymo sistemos įstaigoje sutvarkymą. Ir kaip smagu, nespėjo praeiti 8 metai, o naujos sistemos Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre įrengimas eina į pabaigą. Pasak Balbieriškio KLC direktorės Neringos Garmuvienės, įstaigoje įrenginėjama šildymo sistema „oras – vanduo“. Darbai eina į pabaigą. Projektą vykdančios bendrovės „Inoventas“ direktorius Ramutis Juodsnukis patikino, jog dar šią savaitę įrengimas bus užbaigtas.

Prienų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas Tomas Žvirblys pasakė, jog projektas, kurio vertė siekia apie 24 000 eurų, įgyvendinimas eina į pabaigą. Tiesa, vedėjo teigimu, dėl senosios sistemos katilų ateities sprendimas dar nepriimtas, bet, reikia manyti, jog problemų dėl šildymo centre jau nebus.

Taip pat skaitykite