Tomo Krakausko įvartis išgelbėjo „Birštono SC“ komandą nuo fiasko namų rungtynėse

_IGP7686

Ignas Mineikis

Rugsėjo 4 d. Birštono miesto stadione aikštelės šeimininkai „Birštono SC“ komanda žaidė AAFF čempionato rungtynes su Varėnos TVM „Merkys“ futbolininkais. Pilnos dramatizmo rungtynės pasibaigė rezultatu 2:2.

Aikštelės šeimininkai pirmieji pelnė įvartį (1:0; 37 min.), bet neturėjo laiko pasidžiaugti, nes varžovai jau kitoje atakoje išlygino rezultatą (1:1; 39 min.).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iš Varėnos išnaudojo „Birštono SC“ gynybos klaidą ir išsiveržė į priekį (1:2; 52 min.). Aikštelės šeimininkų pastangos išlyginti rezultatą buvo bergždžios. Ir kai atrodė, jog pralaimėjimas neišvengiamas, jau einant trečiajai pridėtai rungtynių minutei, įvartis krito į TVM „Merkio“ vartus (2:2;93 min.).

Paskutinėje „Birštono SC“ komandos atakoje dalyvavo ir vartininkas V. Celešius. Tiesa, skriejančio kamuolio šeimininkų vartininkas galva nepasiekė, bet baudos aikštelėje atsidūrusiam kamuoliui surasti kelią į varžovų vartus padėjo Tomas Krakauskas, išgelbėdamas „Birštono SC“ komandą nuo fiasko savo aikštelėje.