„Tako“ daugiadienėse varžybose – dvi prizinės vietos

Birželio 20-24 d. Druskininkuose vyko masinės „Tako“ daugiadienės varžybos, kuriose dalyvavo ir Prienų KKSC bei OSK „Šilas“ orientacininkai.

Pasak OSK „Šilo“ prezidento ir Prienų KKSC trenerio Audronio Deltuvos, tai buvo lyg sezono uždarymo varžybos. „Šiemet sąlygos – itin sudėtingos, karštis tiesiog persekiojo, bet mūsiškiai su juo susidorojo“, – teigė A. Deltuva.

Elito grupėse OSK „Šilas“ atstovai užėmė 13-tąją (Indrė Maciulevičiūtė) ir 12-tąją vietas (Vytautas Kamarūnas).

M 21N grupėje sėkmingai pasirodė Justina Laukevičiūtė. Justina po pirmosios dienos buvo šešta, bet antrąją dieną užėmė trečiąją vietą, trečiąją – pirmą, o paskutinę – maratonų dieną – buvo trečia ir bendroje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą.

Būtent ketvirtosios dienos sėkmingas startas (3 vieta) lėmė, jog ant prizininkų pakylos užlipo Andrius Valatka, kuris bendroje keturių dienų įskaitoje pakilo į trečiąją vietą.

Pagyrų nusipelnė ir Aurelija Valčiukaitė, kuri po pirmosios dienos M 14 grupėje buvo tik 18-ta, tačiau kiti startai buvo vis sėkmingesni ir Aurelija sugebėjo pakilti iki septintosios vietos.

Savo rezultatu nustebino Kamilė Paužaitė, kuriai tai buvo pirmasis rimtas varžybinis startas. Kamilė ir be vienos dienos įskaitos bendroje įskaitoje savo amžiaus grupėje (M 12B) sugebėjo užimti 4-tąją vietą.

Jei Kamilei ketvirtoji vieta – didelė sėkmė, tai Deimantei Motiejūnaitei, galima teigti, nesėkmė. Nors Deimantė ketvirtąją dieną savo grupėje (M 16) buvo pirma, tačiau nesėkmė trečiąją dieną (užimta tik 22 vieta) neleido šilietei užimti prizinės vietos.

Penktąsias vietas keturių dienų maratone užėmė Deimantė Mikuckytė (M 21N), Pijus Maciulevičius (V 10), Naglis Vaičiulis (V 18), Artūras Aranskis (V 21S), šeštąsias – Tomas Nenartavičius (V 16) ir Arnas Deltuva (V 18).