Prienų „Žiburio“ gimnazijos dieną – pokalbiai apie profesijas

Kovo 6-ąją, penktadienį, minėjome Prienų ,,Žiburio“ gimnazijos dieną – 97-ąjį gimnazijos gimtadienį.

Ryte visi skubėjome į Šv. Mišias, kurių metu skambėjo gimnazijos choro giesmės, o po jų sugrįžome į mokyklą. GMS nariai mieste praeiviams dalijo dovanėlės, taip primindami miestiečiams Gimnazijos dieną.

Į Gimnazijos dieną susirinko ne tik dabartiniai gimnazistai, bet ir ,,Žiburį“  baigę prieš penkerius, dešimt ar daugiau metų – Antanas Keturakis, Vytautas Bartulis, Sandra Mekšriūnaitė, Marija Grybauskaitė, Nerijus Deimantavičius, Jonas Aleknavičius, Aldona Augustinienė, Mantas Bendinskas, Rita Petravičiūtė–Kleizienė, Rasa Kučinskaitė–Ulinauskienė, Dalius Dulkė, Darius Šneideris, Martynas Žilionis, Raminta Jonykaitė, Agnė Ambrasaitė, Karolis Abramavičius. Kiekvienas iš jų, pristatydamas savo profesiją, supažindino gimnazistus su savo  profesijos ypatumais, atsakė į klausimus. Būsimiesiems teisininkams, psichologams, kelių inžinieriams, krepšininkams, žurnalistams ir kitų profesijų atstovams tai buvo puiki galimybė dar kartą įsitikinti, ar tai bus ir jų kelias, kuriuo jie drąsiai žengs, arba suvokti, kad tas kelias visiškai ne jiems.

Vėliau šventė persikėlė į gimnazijos aktų salę, kurioje, sugiedojus gimnazijos himną,  susirinkusius svečius, mokytojus ir gimnazistus sveikino gimnazijos direktorė Irma Šneiderienė, direktorės pavaduotoja Lina Malinauskienė, kandidatas į mero postą Alvydas Vaicekauskas. Diplomais apdovanoti buvę gimnazistai mokiniams linkėjo svajoti ir siekti savo svajonių ir, be abejonės, daug mokytis.

Gimnazijos dienos proga žiūrovai turėjo galimybę išvysti moksleiviško teatro studijos spektaklį „Noriu į Paryžių“ pagal Juozo Erlicko eiles bei šokių būrelio pasirodymą, pasiklausyti gražių dainų.

Skirmantė Mazuronytė

Taip pat skaitykite