Laimutė Jančiukienė
Mero baneris

Prienų „valstiečiai“ ataskaitiniame susirinkime pasidžiaugė naujų narių gausa, maksimaliu rinkimų sąrašu ir išklausė politinę Seimo nario paskaitą

IMG_1734

Vacys Staknys

Gruodžio 4 d. LVŽS Prienų skyrius susirinko į ataskaitinį susirinkimą, kuriame buvo keliais sakiniais pristatyta skyriaus veikla per praėjusius metus. Dienotvarkėje taip pat buvo naujų narių priėmimo ceremonija bei kandidato į merus ir rinkiminio sąrašo pristatymas. 

Bet daugiausiai sau dėmesio skyrė susirinkimo svečiai. Seimo narys Dainius Gaižauskas pastebėjęs, jog regionuose šeimininkauja socialdemokratai, pasiūlė metodus, kaip juos nugalėti. O Kauno atstovai bandė mokyti vietinius, kaip reikia dirbti su rinkėjais. Nuskambėjo frazė, jog nežinantys, už ką balsuoti, rinkėjai apsisprendžia per paskutines dvi savaites, todėl tada ir reikia suaktyvinti veiklą.

IMG_1740

Tiesa, svečių patarimus stipriai sukritikavo Jonas Vilionis, kuris aiškiai davė suprasti, jog reikia eiti į žmones ir aiškinti, ką valstiečiai padarys kitaip nei kiti.

LVŽS Prienų skyrius pristatė 50 asmenų rinkiminį sąrašą. O į mero postą kandidatuos skyriaus pirmininkė Laimutė Jančiukienė.

Taip pat skaitykite