Prienų „Stihl“ futbolininkų pralaimėjimai jau nestebina

Vienuoliktajame „Futsal A lyga“ ture įspūdingą pergalę rezultatu 9:0 (4:0) namuose prieš Prienų „Stihl“ iškovojo Alytaus „Auskos“ ekipa.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje žaidimo ritmą kontroliavo „Auska“. Pirmasis Almanto Mikštriūno įvartis į vartus skriejo jau 9-ąją minutę ir leido į priekį išsiveržti alytiškiams – 1:0. Antroje kėlinio dalyje „Auska“ dar labiau perėmė iniciatyvą ir taikliais smūgiais atakavo „Sihl“ vartus. 15-ąją minutę „Auskos“ pranašumą padidino Martynas Biržinis (2:0), 18-ąją – Ričardas Padegimas (3:0), o galutinį tašką pirmojo kėlinio pabaigoje padėjo Rolandas Karčemarskas, po kurio taiklaus smūgio „Auska“ po pirmojo kėlinio jau buvo priekyje 4:0, o varžovams pasižymėti neleido nei karto.

25-ąją minutę antrąjį savo įvartį pelnė M. Biržinis, po kurio tiksliai pabaigtos atakos „Auska“ pirmavo jau labiau nei įtikinamai – 5:0. Rungtynėse nebuvo apsieita be geltonųjų kortelių: 26-ąją minutę už nesportišką elgesį jos buvo parodytos „Aukos“ žaidėjui Dominykui Grižui bei „Stihl“ futbolininkui Andriui Petraškai. Ir antrajame kėlinyje „Auska“ parodė, kad atsipalaiduoti nežada ir jau 28-ąją minutę R. Karčemarskas dar labiau padidino savo komandos pranašumą – 6:0. Per likusias 10 minučių „Auska“ spėjo gausiai susirinkusius alytiškius nudžiuginti ir dar trimis taikliais smūgiais. 31-ąją minutę pasižymėjo D.Grižas (7:0), 37-ąją minutę savo trečiąjį įvartį mušė M.Biržinis (8:0), o paskutinę rungtynių minutę spėjo pasirodyti ir Virginijus Miknevičius (9:0), po kurio įvarčio triuškinančią pergalę šventė „Auska“.