Moterų salės futbolo rinktinė ir antrą kartą pralaimėjo latvėms

Kovo 24 d. Lietuvos moterų futsal rinktinė   Birštono sporto ir sveikatingumo centre žaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Latvijos rinktine. Šiose rungtynėse lietuvės rodė daugiau argesyvumo ir tai džiūgino. Tiesa, pirmojo kėlinio viduryje per vieną minutę praleisti du įvarčiai (0:2) šiek tiek numušė komandos žaidimo ritmą.

Po pertraukos Deimantė Griesiūtė atsilikimą sušvelnino (1:2). Po  minutės į Lietuvos komandos vartus krito dar vienas įvartis. Deja, šį kartą įvartį į savo vartus įmušė Lietruvos rinktinės žaidėja (1:3).
L
atvijos rinktinės žaidėjos  neišleido turėtos iniciatyvos iš savo rankų ir antrą kartą įveikė aikštelės šeimininkes (1:3).
Šeštadienį vykusi pirmoji komandų dvikova baigėsi latvių ekipos pergale rezultatu 6:1.

Lietuvos komandos sudėtyje žaidė ir FK „Nemunas“ žaidėja Diana Galickaitė.

Moterų futsal rinktinių draugiškų rungtynių statistika.
Lietuva – Latvija 1:3 (0:0);
Įvarčiai: 29 min. Deimantė Griesiūtė, 30 min. į savus vartus Vesta Ilgūnaitė (Lietuva); 11 min. Elizabete Pelse, 11 min. Madara Ērika Paidere (Latvija);