„CBet“ krepšininkai kaip reikiant įvarė baimės „Rytui“, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą

Prienų „CBet“ krepšininkai pirmosiose „Betsafe LKL“ čempionato namų rungtynėse su Vilniaus „Rytu“, net ir atsidūrę didžiulėje žaidybinėje duobėje trečiojo kėlinio pradžioje (komanda turėjo 21 taško deficitą), nenuleido rankų. Aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 3 taškų, bet turėjo pripažinti „Ryto“ pranašumą. „CBet“ komandos spurtas  trečiajame kėlinyje visus sužavėjo ir parodė sirgaliams, jog komanda nusiteikusi kovoti kiekvienose rungtynėse. Spurto metu komandą į priekį traukė Arnas Velička ir Lukas Uleckas, kurie kartu su Martynu Varnu buvo rezultatyviausi savo komandoje. Arnas pelnė 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Lukas Uleckas ir Martynas Varnas į varžovų krepšį įmetė po 14 taškų. Po 11 taškų Vaido Čepukaičio ir Regimanto Minioto sąskaitose.

Prienų „CBet“ – Vilniaus „Rytas“ 78:87 (15:24, 19:27, 24:15, 20:21)

Nors pirmuosius taškus Prienų sporto arenoje pelnė svečiai (0:2), aikštelės šeimininkai atsakė galingu šturmu 10:2 (10:4). Deja, bet gera pradžia negavo tęsinio. „Ryto“ krepšininkai per 3 minutes ne tik panaikino „CBet“ persvarą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (10:15). Martynas Varnas pelnė tritaškį (13:15), bet vilniečiai laimėjo atkarpą 9:0 (12:24). Kėlinio pabaigoje M.Varnas sumažino atsilikimą iki 9 taškų (15:24).

Antrojo kėlinio pradžioje „Rytas“ padidino savo persvarą iki 13 taškų (17:30). M. Varnas ir Karolis Guščikas pataikė dvitaškius ir šiek tiek pristabdė vilniečių puolimo mašiną (21:33). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 12 taškų (24:36). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. Lukas Uleckas tolimu metimu sumažino skirtumą iki 7 taškų (31:38). Deja, pratęsti spurto nepavyko ir „Rytas“ susikrovė 15 taškų persvarą (31:46). L. Uleckas pelnė dvitaškį ir realizavo baudos metimą (34:46). Visgi, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 17 taškų (34:51).

Kai trečiajame kėlinyje „Rytas“ padidino savo panašumą iki 21 taško (34:55), prasidėjo „CBet“ komandos kilimas į viršų. Arno Veličkos 7 (41:55) iš eilės pelnyti taškai privertė „Ryto“ strategą paimti minutės pertraukėlę. Bet aikštelės šeimininkai tęsė savo spurtą ir po Luko Ulecko benefiso skirtumas sumažėjo iki 7 taškų (52:59). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. komandas skyrė tik 3 taškai (58:61). Deja, klaidos kėlinio pabaigoje leido vilniečiams po trijų kėlinių turėti 8 taškų persvarą (58:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rytas“ padidino skirtumą iki 11 taškų (60:71). „CBet“ po dviejų sėkmingų atakų sumažino skirtumą iki 7 taškų (64:71). Visgi, vilniečiai sugebėjo išlaikyti 8-10 taškų pranašumą visą ketvirtąjį kėlinį, o rungtynės pasibaigė rezultatu 78:87.