PFL „Nemuno“ čempionate antrojo rato starte – lyderių pergalės

IMGP9494Rugpjūčio 29 d. po pertraukos ir vasaros atostogų startavo antrasis PFL „Nemuno“ čempionato ratas.

Buvo sužaistos dvejos rungtynės – „Ąžuolas“ egzaminavo „KKSC-Tango/Pizza“ jaunimą, o „Ringis“ susikovė su „Stadiono“ vyrukais.

„Ringio“ ir „Stadiono“ komandų rungtynėse jų baigtis iš dalies buvo nulemta jau po mačo pradžioje – po dviejų labai greitų „Ringio“ įvarčių. Vėliau žaidimas išsilygino ir pirmajame  kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo pelnyta (2:0). Antrojo kėlinio pradžioje Balbieriškio futbolininkai įmušė trečiąjį įvartį ir tai buvo didelės pretenzijos į pergalę.

„Stadiono“ komanda stengėsi, bet šiose rungtynėse sėkmė buvo „Ringio“ pusėje. Balbieriškiečiai laimėjo susitikimą rezultatu 4:0 ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Visiškai kitaip klostėsi rungtynės tarp „Ąžuolo“ ir „KKSC-Tango/Pizza“ komandų. Jaunieji futbolininkai ne tik rimtai pasipriešino futbolo vilkams, bet ir patys sukūrė keletą šimtaprocentinių progų įvarčiams, bet, deja, jų nesugebėjo išnaudoti.

„Ąžuolo“ futbolininkai tik antrajame kėlinyje sugebėjo išplėšti pergalę – įmušdami vienintelį rungtynių įvartį.

Po šios sunkios pergalės „Ąžuolo“ komanda sustiprino savo lyderystę čempionate ir antroje vietoje esančią komandą lenkia 6 taškais.