FK „Ąžuolas“ po prastai pradėto čempionato vėl užšoko ant aukščiausios prizininkų pakylos vietos

Ignas Mineikis

Spalio 6 d. buvo sužaistos paskutinės Prienų futbolo čempionato rungtynės, po kurių paaiškėjo čempionato nugalėtojai. Tiesa, intriga finaliniame susitikime tarp „Ąžuolo“ ir „Stadiono“ komandų buvo tik pirmajame kėlinyje. Jo pabaigoje „Stadiono“ futbolininkai pelnė įvartį, bet net nespėję kaip reikiant pasidžiaugti praleido įvartį į savo vartus (1:1). Antrajame kėlinyje „Ąžuolo“ komanda visiškai perėmė iniciatyvą ir įmušė 4 įvarčius į „Stadiono“ vartus (5:1).

„Ąžuolo“ kelias į čempionato viršūnę nebuvo lengvas. Pirmajame čempionato rate komanda patyrė net 3 pralaimėjimus, dar vieną – antrajame ir po reguliaraus etapo užėmė tik ketvirtąją vietą bei turėjo dėl patekimo į pusfinalį įveikti ketvirtfinalio barjerą. Tiesa, ketvirtfinalyje „Ąžuolas“ problemų neturėjo. „U30+“ komanda buvo įveikta lengvai (8:1).

Pusfinalyje jų laukė reguliaraus čempionato etapo nugalėtoja „Gelgaudiškio“ komanda, kuriai prieniškiai pralaimėjo abu kartus. Kaip sakoma, trečias kartas nemeluoja, ir „Ąžuolo“ futbolininkai dramatiškoje kovoje įveikė „Gelgaudiškį“ 4:3. Finale jų laukė „Stadiono“ komanda, kurios kelias iki finalo buvo taip pat pailgintas ir nelabai lengvas.

Trečioji vieta reguliariajame čempionato etape ir ketvirtfinalio barjere jų laukė „Sąjungininkų“ futbolininkai, kuriems pirmajame rate buvo skaudžiai pralaimėta. Visgi, „Stadiono“ komandai pavyko įveikti „Sąjungininkus“ 3:2 ir žengti į pusfinalį. Pusfinalyje jie susitiko reguliaraus čempionato etapo antrosios vietos laimėtojus – „Nemuno“ futbolininkus. Bet šį etapą „Stadiono“ komanda įveikė gan lengvai nugalėdama „Nemuną“ 4:1.

Pirmosios ir antrosios reguliaraus čempionato etapo vietų laimėtojai susitiko kovoje dėl trečiosios vietos. Tai buvo pilnos dramatizmo rungtynės. Pirmasis kėlinys pasibaigė be įvarčių. Antrajame pirmieji pasižymėjo „Gelgaudiškio“ futbolininkai (1:0). „Nemuno“ komanda rezultatą išlygino (1:1), bet jau kitoje atakoje gavo įvartį į savo vartus (2:1). Daugiau įvarčių nebuvo pelnyta ir „Gelgaudiškio“ komanda iškovojo trečiąją vietą palikdama „Nemuno“ futbolininkus be apdovanojimų.

Prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir piniginiais prizais.