• vasaros svente 2022 2                                            Liepos 2 d. Naujosios Ūtos seniūnijos vasaros šventė

Per Birštono kurorto šventę buvo žaidžiamas futbolas, krepšinis ir petankė

kvitrina.com

Kurorto šventės metu Birštono sporto centro treneriai nuolat stengiasi organizuoti futbolo ir krepšinio vaikų turnyrus. Jau tapo tradicija, jog į šventinę programą įtraukiamos teniso, vandens motociklų ir petankės varžybos.

Šeštadienį vykusiose futbolo ir krepšinio varžybose šeimininkai į svečius pakvietė Prienų, Kauno, Kybartų, Marijampolės ir Alytaus komandas. 

2011–2012 m. gimimo futbolininkų turnyre dalyvavo 4 komandos, o nugalėtojų vardus iškovojo „Stihl“ komanda. Antri buvo kauniečiai, treti – birštoniečiai. Ketvirta liko Prienų komanda. 2007–2008 m. gimimo futbolininkų turnyre triumfavo aikštelės šeimininkai Birštono SC futbolininkai. Antra liko Prienų 1-oji komanda, treti – Kybartų futbolininkai. Prienų 2-oji komanda gavo atminimo medalius. 

Trijų komandų krepšinio turnyre geriausiai sekėsi Marijampolės komandos žaidėjams. Alytiškiai buvo antri, o aikštelės šeimininkai užėmė trečiąją vietą. 

Petankės dvejetų turnyre dalyvavo 8 komandos iš Birštono, Prienų, Kauno ir Upesciems (Latvija). Turnyrą laimėjo Birštono-Kauno pora Linas Andriekus ir Gintaras Račkus. Antrąją vietą iškovojo svečiai iš Latvijos Janis Lacis ir Gints Greifs-Getlins. Trečioji vieta atiteko prieniškiui Vytautui Vaitkevičiui ir kauniečiui Kastyčiui Pažemeckui.

Birštono teniso aikštyne ir Nemune vyko tradicinės teniso ir vandens motociklų varžybos. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti