• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Paskutinėse „Labas GAS“ sezono rungtynėse – kova visą mačą ir nesmagi emocinė pabaiga

IMGP4264


kvitrina.com


Balandžio 28 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai Jonavoje žaidė paskutines „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono rungtynes su Jonavos „CBet“ komanda, kurią treniruoja prieniškis Virginijus Šeškus, o jai atstovauja kraštietis Edvinas Šeškus.

Kaip ir galima buvo tikėtis, visas rungtynes vyko gan įnirtinga kova ir ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komanda išlygino rezultatą (73:73). Deja, vėliau jonaviškiai perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes 16 taškų skirtumu (100:84). Tiesa, paskutinės mačo sekundės sukėlė emocinę audrą. Likus apie 3 sek. iki pabaigos jaunasis Prienų komandos žaidėjas Dominykas Jurgelionis prarado kamuolį, o jį gavęs Edvinas Šeškus pelnė 100-ąjį tašką. Būtent dėl paskutinės atakos įsiplieskė ginčas. Jovan Klajič ir Edvinas Šeškus už emocijas „uždirbo“ po nesportinę pražangą. Pagal nerašytą taisyklę, paskutinė ataka, jei aiškus dvikovos rezultatas, nerengiama, todėl toks jonaviškių poelgis sulaukė Prienų komandos žaidėjų priekaištų. 

Prienų komanda su trimis pergalėmis taip ir liko paskutinėje vietoje. Tiesa, reikia pastebėti, jog komandos žaidimas pastaruoju metu pagerėjo ir tik pritrūko laimės, kad pergalių skaičius būtų didesnis. 

Rungtynėse su „CBet“ rezultatyviausias buvo Ignas Sargiūnas. Jo sąskaitoje 18 taškų. Jovan Kljajič pelnė 15 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Justino Jogmino sąskaitoje 12 taškų, Rapolo Ivanausko – 11 (6 atkovoti kamuoliai).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti