Namų sienos nepadėjo. „Labas GAS-KKSC“ krito prieš „Raseinius“

IMGP7545

Spalio 23 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai po gan neblogai sužaisto pirmojo kėlinio kituose prarado iniciatyvą, o perlaužti rungtynių eigos mače su „Raseinių“ komanda jiems nepavyko ir buvo patirtas trečias iš eilės pralaimėjimas (81:91).

Gediminas Maceina pelnė 21 tašką, bet naudingiausiai šiose rungtynėse sužaidė Arnas Tilindė, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei 5 perėmė. Arnas baudos metimais surinko 15 taškų. Jo pasirodymas buvo įvertintas 30 naudingumo balų. Jaunasis Edas Valenta į varžovų krepšį įmetė 18 taškų, bet pataikė žaidime tik 5 metimus iš 13 bei prametė 5 baudos metimus.

Prienų komanda rungtynes pradėjo nuo 7 taškų deficito (0:7). Tiesa, vėliau spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (10:7). Antroje pirmojo kėlinio pusėje žaidimas išsilygino ir vyko taškas į tašką. Prienų komanda turėdavo tai 3, tai 4 taškų persvarą (15:12, 21:17), bet po pirmojo kėlinio pavyko išsaugoti tik vieno taško pranašumą (23:22).

Antrojo kėlinio pradžioje išsilaikydavo apylygis rezultatas, bet jam įpusėjus svečiai pradėjo tolti ir likus iki kėlinio pabaigos apie 4,5 min. jau turėjo 9 taškų persvarą (30:39). Aikštelės šeimininkai sugebėjo per dvi minutes sumažinti skirtumą iki 4 taškų (37:41). Deja, nors „Labas GAS-KKSC“ strategas paėmė minutės pertraukėlę, situacijos pakeisti savo pusėn Prienų komandai nepavyko ir po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 6 taškais (37:43).

Trečiojo kėlinio pradžioje pradėjo kartotis pirmojo scenarijus ir svečiai labai greitai įgijo 14 taškų pranašumą (37:51). Gediminas Maceina ir Arnas Tilindė sumažino atsilikimą iki 11 taškų (40:51), bet Paulius Ivanauskas gauna techninę pražangą (40:52). Likus iki kėlinio pabaigos apie minutei, Arnas Tilindė mažina skirtumą iki 7 taškų (49:56). Toks pats skirtumas buvo užfiksuotas ir po trijų kėlinių (52:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komanda po Gedimino Maceinos tritaškio sumažino atsilikimą iki 5 taškų (57:62). Skirtumas galėjo dar sumažėti, bet aikštelės šeimininkai neišnaudojo gerų progų, o svečiai pasinaudojo situacija ir „pabėgo“ (57:67). Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. Raseinių komanda įgijo 14 taškų pranašumą (69:83). Tiesa, prieniškiai po Pauliaus Bartkevičiaus taiklių metimų ir Barto Aleksandravičiaus tritaškio sumažino skirtumą iki 7 taškų (76:83). Bet perlaužti rungtynių eigos Pauliaus Ivanausko kariaunai nepavyko ir rungtynės buvo pralaimėtos 10 taškų skirtumu (81:91).