• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

     

     

     

Kaip apsirengti žiemą, jog pasivaikščiojimas lauke būtų malonus?

kaip apsirengti ziema

Nors paskutiniais metais žiema dažnai lepina sniegu ir gražiais vaizdais už lango, visgi ne visuomet prisiruošiame jais pasimėgauti. Kasdienis vaikščiojimas gryname ore yra labai reikalingas, norint palaikyti gerą sveikatą ir stiprų imunitetą, tačiau neretai nuo šios veiklos mus atbaido lauke vyraujantis šaltis. Tad, kad žema temperatūra nesugriautų jūsų planų ir reguliarių pasivaikščiojimų, šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip apsirengti šaltuoju metų sezonu, kad pasivaikščiojimas lauke būtų kur kas malonesnis.

Tinkami žieminiai batai

Vienas svarbiausių elementų, leidžiančių apsisaugoti nuo šalčio, yra kokybiški žieminiai batai. Jei mėgstate daug laiko praleisti lauke, tuomet rinkitės avalynę, kuri viduje būtų pašiltinta. Priklausomai nuo to, kokie yra jūsų norai ir poreikiai bei kokį biudžetą nusistatėte, galite rinktis tarp batų su natūralia vilna ir su sintetinio kailio pašiltinimu, kuris taip pat puikiai apsaugo pėdas bei jas šildo. Gera žinia ir ta, jog sniego  batai moterims yra labai įvairūs, tad kiekviena tikrai atras labiausiai jai patinkantį avalynės modelį.

Sluoksniavimas

Taip pat dar vienas geras patarimas žiemos laikotarpiu – drabužius sluoksniuokite. Ką tai reiškia? Ogi po kelnėmis nebijokite vilkėti apatinių kelnių ar pėdkelnių, po švarku megztinį, po megztiniu palaidinę aukštu kaklu ir t.t.. Visi šie sluoksniai leis komfortiškai jaustis, vaikščiojant lauke, kuomet kanda šaltis. Svarbiausia – nebijokite eksperimentuoti, kadangi tokiu būdu derinant drabužius, galima išgauti ir be galo stilingus įvaizdžius.

Žiemos aksesuarai

Be abejonės, šaltuoju metų laiku nereikėtų pamiršti ir tokių aksesuarų kaip šalikų, kepurių bei pirštinių. Nors gali pasirodyti, jog šie aksesuarai yra būtini tik vaikams, tačiau iš tiesų jie itin pasitarnauja ir suaugusiems. Šiuo metu parduotuvėse galima pamatyti labai didelį stilingų žiemos aksesuarų asortimentą. Įdomu tai, jog stilistai net rekomenduoja nepirkti tos pačios spalvos šaliko bei kepurės – geriau paieškoti skirtingų, tarpusavyje derančių atspalvių, taip bus sukuriamas daug įdomesnis įvaizdis.

Neperpučiama pašiltinta striukė

Ne paslaptis, jog lietuviška žiema – nenuspėjama, todėl pasirūpinkite striuke, kuri būtų atspari lietui, sniegui bei vėjui. Ieškokite striukės, kuri turėtų pašiltinimą – jis gali būti sintetinis arba natūralus, sudarytas iš plunksnų ar pūkų. Tiek vienas, tiek kitas variantas gali būti labai geras, tačiau įsitikinkite, jog striukė yra kokybiškai pasiūta. Apžiūrėkite siūles, užtrauktuką ar sagas, kadangi visa tai taip pat turi įtakos, kaip būsite apsaugotas nuo šalčio.

Taigi, tikimės, jog visi šie patarimai leis lengviau planuoti savo žiemos aprangą. Tiesa, jei turite vaikų, galite vadovautis tais pačiais principais. Šilta striukė, žiemos aksesuarai, daugybė sluoksnių ir žieminiai batai vaikams yra tikrų tikriausia būtinybė!

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti