• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

     

     

     

Gaukime duodami kitiems…

Aldona Štuikienė
Metai gena metus. 2011 metai jau liko užmarštyje, tačiau Veiverių seniūnas Vaclovas Ramanauskas džiaugiasi, kad kiekviena naujovė, kiekvieno pagalba vienaip ar kitaip padėjo jam nelengvoje kasdienybėje. Kaip žinia, Veiverių seniūnijoje gyvena per 4 tūkstančius žmonių. Seniūnija užima apie 100 kvadratinių kilometrų, joje yra 66 kaimai. Ir kaip seniūnui ir seniūnijos darbuotojams aprėpti tokią gausią šeimą? Be seniūnaičių, kurie atsirado ne per seniausiai, seniūnas nespėtų aprėpti visų darbų. O seniūnaičiai seniūnui be galo daug padeda, pasiūlo naujesnių idėjų, nes per atstumą ne viską sužiūrėsi.
O koks seniūno darbas be rėmėjų, be pagalbininkų būrio? Juk kaime gyvenančiam žmogui sunkiau nuvykti į centrą ar net į seniūniją, todėl seniūnas su seniūnaičiais stengiasi laiku ištiesti pagalbos ranką, laiku ištarti padrąsinantį žodį.
Ir štai atėjo metas susitikti su rėmėjais ir pagalbininkais, su tais, kurie be atlygio gelbėjo savo darbais senyvo amžiaus ar invalidumą turinčius kaimo gyventojus.
Pirmieji, kurie buvo pasveikinti, tai klebonai Kazimieras Skučas ir Arūnas Simanavičius. Seniūnas pasveikino ir tarė didelį ačiū miškininkams, finansiškai, labdara, renginiais rėmusiems seniūnijos gyventojus. Seniūnas negailėjo gražių žodžių dešiniosioms savo rankoms – seniūnaičiams. Jų indėlis ir pagalba neatsiejami nuo seniūno gero darbo įvertinimo. O kaip seniūnas apsieitų be ūkininkų pagalbos? Ji visada reikalinga, ūkininkai visada ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems ji ypač reikalinga.
Prizus įsteigė J. Palionio labdaros ir paramos fondas, Tarybos nariai A.Vaicekauskas, V. Kamblevičius, L. Jakinevičienė ir bankininkas G. Bartulis ir kiti geradariai. Apdovanojimus gavo tie, kurie neatlygintinu darbu ranka rankon dirbo su seniūnu Vaclovu Ramanausku ir seniūnijos darbuotojais. Ne veltui sakoma, kad duodant ir negalvojant apie atlygį visada jis sugrįžta. Tad reikia tikėtis, kad kiti metai bus dosnesni Veiverių seniūnijos gyventojams, nes gerumas čia sklinda vis plačiau ir plačiau. O padėka visiems susirinkusiems tapo puikus vakaras, kuriame skambėjo Marijampolės laisvalaikio ir užimtumo centro Baraginės laisvalaikio salės jaunimo kapelos „Svaja“ (vad. Antanas Maziliauskas) dainos. Juk kad būtum laimingas tereikia tiek nedaug – trupučio dėmesio ir Veiverių seniūnijos gyventojų vardu seniūno Vaclovo Ramanausko ištarto didelio AČIŪ.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti