• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus – susvilęs Saulės spinduliuose

2e1af957 2
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2022 01 24–30 d. d. 
Atrodo, laukia dar viena nelabai įdomi savaitė: Mėnulis dyla ir artėja prie Jaunaties, tai ženklas, kad patogiau svarbesnius asmeninius darbus užbaigti, kreipti pabaigos link, o startuoti bus geriau jau su pilnėjančiu Nakties Šviesuliu. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus, susvilęs Saulės spinduliuose, juda Zodiako ratu atbulas, – akivaizdu, dalykinis gyvenimas šlubuos abiem kojomis, informacija vėluos, apskaičiavimus reikės tikrinti ir tikrinti, tartis ir susitarti bus sunku. Bet tai geras laikas aiškintis klaidas ir gilintis į nesklandumų priežastis. Saulė juda Vandenio ženklu, tad tarsi turėtų skatinti išradingumą, modernumą ir panašius dalykus, tačiau ji artėja prie Saturno – akivaizdžios kliūties, kuri visą polėkį stabdys, ypač antroje savaitės pusėje. Be to, savaitės pabaigoje bus įtemptas Saulės ir Urano ryšys – tikrai ne pats ramiausias laikas, kai įprasti planai gali susidurti su aplinkybėmis, kurios irgi atrodys kaip kliūtis, bet iš tiesų skatins ieškoti naujų kelių ir naujų išeičių.
Geroji žinia – Venera nors ir juda atbula, bet jau lėtina greitį ir šeštadienį pajudės Ožiaragio ženklu pirmyn – tai ženklas, kad pramogų ir kūrybiškumo netrukus bus bent šiek tiek daugiau. Dar viena žinia – Marsas pirmadienį pereina iš ugningojo Šaulio į žemišką Ožiaragį, todėl polėkis judinti muskulus ar žaisti kareivėliais (taip pat ir gyvais) subliūkš, vis labiau nusvers praktiškas požiūris į gyvenimą.
Avinas. Dabar tapsite gerokai kryptingesni, dėmesys kryps darbo, profesijos reikalų link – jų imtis ir norėsis, ir aplinkybės gali sutapti taip, kad veikti tikrai bus ką. Maloniai nuteiks bendravimas su artimais draugais – dažniausiai smagus, bet savaitgalį gali būti šiek tiek chaotiškas.
Jautis. Darbe daugės darbo, visokių tvarkytinų reikalų. Tie, kuriems reikės žinių ir kruopštaus galvojimo, gali eitis sunkokai, bet tie, kuriems reikės kūrybiško požiūrio – visai smagiai. Palankus metas kelionei, ypač tokiai, kuri verčia įtempti jėgas, daugiau pajudėti.
Dvyniai. Dienos slinks ramiai, neskubant – darbų darbe nedaug, greičiausiai jie bus įprasti, namie – jau įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Palankus metas smagiai kelionei – pavyktų ir pailsėti, ir pajudėti. Apdairumo prireiks nebent savaitės pabaigoje.
Vėžys. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų noro ar valios, o nuo aplinkos – nuo kitų ar kito žmogaus, išorinių aplinkybių. Ta išorė gali būti aštroka, dažnai stengsis diktuoti, primesti savo veiksmų planą – prie to reikės kažkaip prisitaikyti.
Liūtas. Tikrai nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių pareigų vykdymo. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai, dažniausiai tai ir pavyks. Geras metas aiškintis su gydymu, sveikata susijusius reikalus, geras jis ir puoselėti partnerystės ryšius, ieškoti sąjungininkų ar rėmėjų.
Mergelė. Būsite savam balne: nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, apie save gali priminti visokie įsipareigojimai, viską reikės daryti kruopščiai, pareigingai ir šiek tiek kūrybiškai – tai ir seksis, tačiau apdairumo prireiks savaitės pabaigoje. Bus ir smagių pramogų, daugiausia tokių, kurios skatina judėti.
Svarstyklės. Nemažai laiko bei dėmesio gali pareikalauti namai, šeimos reikalai – palankus metas ir greitiems darbams, pertvarkoms, ir su namiškiais reikalus aptarti, ir pagalvoti apie grožį bei patogumus buityje. Taip pat dabar daugės ir smagių pramogų, geras laikas ir asmeninei kūrybai.
Skorpionas. Norėsis judėti – ir savomis kojomis, ir bet kokiu transportu. Šis noras nesunkiai suras tikslą, kurio link bus judama. Žinoma, tai labai palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su transportu. Taip pat dėmesio ir jėgų paprašys namai, šeimos reikalai – jais užsiimti irgi puikiai seksis. Tik savaitės pabaigoje geriau viską atidėti ir ilsėtis.
Šaulys. Dėmesys tarsi savaime gali krypti piniginių, turtinių reikalų link – greiti, ryžtingi veiksmai šioje srityje netruks atnešti naudos. Prasideda geras laikas pakovoti dėl didesnių pajamų. Taip pat ši savaitė atneš daug naudingo bendravimo su svarbiais, įdomiais žmonėmis.
Ožiaragis. Energijos daugės – tapsite veiklesni, drąsesni, prie tikslo žengsite tiesiai, be skrupulų. Žinoma, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, ir kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Puikus laikas sportuojantiems. Atrodo, ir piniginiai reikalai atrodys visai neblogai.
Vandenis. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais.  Puikiai seksis tie darbai ir veikla, kuriems reikės kūrybiško požiūrio. Ji vyks visai sėkmingai, tačiau staigmenų ir kliūčių gali atsirasti savaitės pabaigoje – apdairumas labai pravers.
Žuvys. Darbe darbų sumažės, namie veiklos nedaug – galėsite atsipūsti. Kitose srityse veiklos irgi nedaug, tad šią savaitę galima laikyti savotiškomis atostogomis, kurios skirtos poilsiui ir jėgoms kaupti. Galutinai neaptingti padės artimi draugai – ir išjudins, ir paskatins visiems kartu nuveikti ką nors įdomaus.
Naglis Šulija


Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti