„CBet-KKSC“ po pralaimėto pirmojo kėlinio antrajame sulipdė gerą pamatą eilinei pergalei

IMGP2231 2

Lapkričio 22 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai RKL „B“ čempionato rungtynėse susirungė su Alytaus „SRC-Dzūkija“ komanda. Dzūkai pirmajame kėlinyje parodė dantukus (22:26), bet antrajame aikštelės šeimininkai pademonstravo, kas šiose rungtynėse favoritas (33:17), ir po dviejų kėlinių  jau turėjo 12 taškų persvarą (55:43).

Deja, bet trečiasis kėlinys prasidėjo galingu (9:0) svečių spurtu ir iš dviženklės persvaros „CBet-KKSC“ sąskaitoje teliko 3 taškeliai (55:52). Ir tada darbo ėmėsi Arnas Tilindė. Šeši jo pelnyti taškai ir Raimundo Gerbutavičiaus tritaškis leido vėl grįžti prie dviženklio pranašumo (64:54). Dar po kelių atakų, po Ernesto Mankausko tolimo metimo komandas skyrė 14 taškų (73:59). Bet alytiškiai buvo pilni sportinio pykčio ir, kaip ir kėlinio pradžioje, laimėjo atkarpą 9:0 ir sumažino skirtumą iki 5 taškų (73:68). Luko Vainikevičiaus du taškai padidino persvarą iki 7 taškų (75:68).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimo gijas savo rankose laikė „CBet-KKSC“ krepšininkai. Tiesa, svečiams pavykdavo priartėti prie Prienų komandos (75:70, 88:83), bet aikštelės šeimininkai įjungdavo papildomą pavarą ir nutoldavo (83:72, 102:83). Paskutinis spurtas buvo ypač galingas. Varžovai per 5 min. nepelnė nei vieno taško, o Prienų komanda – 14, ir tai buvo finišas (102:83).

„CBet-KKSC“ komandai 31 tašką (7 atkovoti kamuoliai) pelnė Arnas Tilindė, 19 – Mantvydas Gečionis, 17 – Ernestas Mankauskas (6 rezultatyvūs perdavimai), 15 – Raimundas Gerbutavičius (7 rezultatyvūs perdavimai).

Tai buvo penktoji Prienų komandos pergalė iš šešių sužaistų rungtynių.