Laimutė Jančiukienė
Mero baneris

Apdairumas tikrai pravers

IMG-5212
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2022 11 28 – 12 04 d. d.
Mėnulis šią savaitę tik pilnės – tai aiškus ženklas, kad dabar yra palankus laikas svarbesnius mums darbus reikalus pradėti arba tęsti siekiant numatyto tikslo – kartu su pilnėjančiu Nakties Šviesuliu tai daryti patogiau, viskas vyks sklandžiau ir efektyviau.
Merkurijus su Venera keliauja Šaulio ženklu. Merkurijus = žodis, mintis, Venera = grožis. Meniškumas, tad sudėjus Merkurijų su Venera gauname iškalbingų, tikrų auksaburnių laiką, laiką labai palankų ir žodžiu, ir raštu, ir kruopščiu rankų darbu kurti gražius, mielus dalykus. Tiesa, ne viskas vyks taip sklandžiai, kaip norėtųsi: tiesiai prieš Merkurijų su Venera bus Marsas, todėl grožio kūrimas gali „užsirauti“ ant kažko pikto, gadinančio visą reikalą, ypač savaitės viduryje – apdairumas tikrai pravers.
Saulė taip pat dabar keliauja Šaulio ženklu, dėl to jam būdingo optimizmo, užsidegimo bus daug.
Marsas keliauja Dvynių ženklu atbulas, kariauti, kovoti arba nebus nusiteikęs, arba jam tiesiog nesiseks, užtai sektųsi aiškintis nesklandumų, trūkumų, jeigu tokių būta, priežastis.
Avinas. Metų pabaigos darbymetis dar neatėjo, vidinė būsena irgi smarkiai dirbti ar dėl ko nors kovoti neskatins, todėl būsite linkę žengti kartu su kasdienybe. Tiesa, galima pasinaudoti proga ir išlėkti į vėlyvojo rudens kelionę – būtų ir labai smagi, ir turininga.
Jautis. Aplinkybės gali klostytis taip, kad svarbesni darbai, iššūkiai ar panašūs dalykai jus kol kas aplenks. Ką gi, galima išnaudoti šią savaitę anksčiau atidėtų asmeninių reikalų tvarkymui ir nedideliam poilsiui – jėgų netrukus prireiks. Gali būti niekaip neužbaigiamų piniginių reikalų.
Dvyniai. Būsite energingi ir žvalūs, pilni noro veikti savarankiškai. Tačiau dabar daug įdomių ir mielų dalykų gali vykti apie jus – arba besiklostančios aplinkybės, arba kiti asmenys turės savo pasiūlymų, dažnai ir naudingų, ir įdomių, ir mielų. Kurį laiką gali būti sunku nutarti kas čia vadovaus, bet kurį laiką pasiginčijus galiausiai sprendimą rasite.
Vėžys. Tikėtina, kad dabar gali būti daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių reikalų ir visko reikės imtis pareigingai ir kantriai. Kita vertus, ne visą laiką bus vien tik pareigos – darbus labai dažnai lydės smagūs ir malonūs dalykai. Palankus metas užsiimti ir sveikatos reikalais.
Liūtas. Tikėtina, kad ne darbai darbe dabar bus svarbiausi – šioje srityje kaip tik tvyros ramybė ir rutina. Iš tiesų dabar gali būti labai daug progų smagiai pasilinksminti, ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas atrodys puikiai.
Mergelė. Daugiausia laiko, dėmesio ir jėgų gali paprašyti namų, šeimos ar būsto reikalai. Iš tiesų dabar labai geras metas visus namiškius subusti ir vardan reikalo, ir vardan kokių nors smagių, malonių dalykų, ir rūpintis būsto grožiu bei jaukumu. Tiesa, šią veiklą reikės atidžiai derinti su užimtumu darbe.
Svarstyklės. Būsite labai atviri – ir žmonėms, ir naujovėms, ir naujienoms, daug ir su malonumu bendrausite – ir su senais draugais, ir su naujais pažįstamais, kurių, žinoma, irgi atsiras. Galimos trumpos, tačiau labai smagios kelionės, išvykos, ekskursijos ir panašūs dalykai. Žodžiu, plėsite savo akiratį.
Skorpionas. Gali būti, kad dabar ir vidinė būsena paskatins, ir aplinkybės ims klostytis taip, kad teks užsiimti piniginiais, turtiniais reikalais. Jų gali būti labai įvairių, kai kada ir labai smagių – bus kur išbandyti savo apsukrumą. Savaitės viduryje gali būti kliūčių ir nesklandumų. Laikinų, žinoma.
Šaulys. Šią savaitę būsite pilni energijos ir veiklumo, bus lengva tvarkyti visokiausius reikalus, kurių kaip tyčia gali būti nemažai. Būsite ir labai kūrybingi, lengvai kursite gražius, mielus dalykus, o dėl nepaprastai išaugusio asmeninio žavesio ir visas asmeninis gyvenimas atrodys puikiai.
Ožiaragis. Greičiausiai būsite palikti patys sau – darbe vyraus įprasta rutina, namie nusistovėjusios tvarkos niekas griauti ar keisti neketina, kitose srityse veiklos irgi ne per daugiausia. Galima žvelgti į šią savaitę kaip į savotiškas atostogas, poilsį, kuris prieš metų pabaigos košmarą labai pravers.
Vandenis. Daugiausia dėmesio šią savaitę sulauks kolektyvinė veikla – puikus metas ne tik susitikti su artimais draugais, visiems kartu aptarti bendrus reikalus ir net kai kurių visiems smagių, įdomių dalykų imtis tiesiog dabar. Sportinio stiliaus pramogos vis dar patiks, bet nebus labai svarbios.
Žuvys. Šią savaitę daug visokios veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Tikėtina, kad čia bus ir nemažai visokių darbų, reikalų, kuriuos sutvarkysite greitai ir apsukriai, be to, nestigs ir smagių, malonių aplinkybių. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su gražių, malonių dalykų kūrimu.

Taip pat skaitykite