Laimutė Jančiukienė
Alvydas Vaicekauskas
Loreta Jakinevičienė

„Rūdupis“ po tragiškai sužaisto trečio kėlinio pralaimėjo „Šiauliams“

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai BBL Elito diviziono rungtynėse su „Šiauliais“ svečiuose po beviltiškai sužaisto  trečio kelinio pralaimėjo „Šiaulių“ komandai ir patyrė septintą nesėkmę čempionate (71:80).

Nuo pirmų rungtynių minučių vyko įtempta kova. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Pirmam kėliniui įpusėjus trimis taškais pirmavo „Šiaulių“ krepšininkai (11:8), bet „Rūdupio“ komanda nebuvo linkusi leisti varžovams atitrūkti ir, kėlinio pabaigoje 8:4 laimėjusi dviejų minučių atkarpą, po pirmo kėlinio pirmavo trimis taškais (17:20).
Antro kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir įgijo 5 taškų pranašumą (25:20). Ir kaip Prienų krepšininkai nesistengė, jiems nesisekė išlyginti rezultato (31:26,36:30). Visgi kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė „Rūdupio“ komanda, sumažinusi savo atsilikimą iki 3 taškų (40:37).
Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingai žaidė Povilas Butkevičius, kuris, atrodo, atgauna sportinę formą.

Trečiame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai lyg sustojo. Pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai, o varžovai kiekvienos atakos metu didino savo pranašumą. Po trijų kėlinių „Šiauliai“ pirmavo net 13 taškų (58:45).

Įpusėjus ketvirtam kėliniui aikštelės šeimininkai pirmavo 18 taškų skirtumu (71:53), ir tik tada „Rūdupio“ krepšininkai pabudo. Po A. Milaknio tritaškio komandas skyrė tik 8 taškai (76:68), po E. Želionio dvitaškio ir taiklaus metimo – atsilikimas sumažėjo iki 7 taškų (78:71).

Deja, laiko ką nors rimtesnio nuveikti daugiau nebeliko, ir rungtynes prieniškiai pralaimėjo.

Povilas Butkevičius pelnė 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Artūras Milaknis įmetė 14 taškų.

„Rūdupio“ vyr.treneris Virginijus Šeškus po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog pralaimėjimo priežastimi tapo klaidos ir nepataikyti metimai, kurių buvo apstu trečiame kėlinyje. Esą bendrai komanda sužaidė neblogai ir kovojo iki rungtynių pabaigos, tačiau vėl nekrito tritaškiai, o baudos metimai skriejo pro šalį. Bet ar tokios sudėties komanda gali sau leisti daryti tiek klaidų?