„Prienų“ komandos vadovas: „Tikslas – finalinis ketvertas“

Karolis Urba

„Prienų“ krepšinio klubo komanda, kuri prieš 2012/2013 m. sezoną susigrąžino istorinį „Prienų“ pavadinimą, o klubas būtent šio sezono metu švęs savo dvidešimtmetį, rimtai ruošiasi naujiems ir, pasak klubo direktoriaus Aurimo Bartuškos, nelengviems iššūkiams. Ji pasiruošusi kovoti dėl patekimo į finalinį ketvertą kaip LKL, taip ir BBL čempionatuose, o Europos taurėje pasirodyti geriau, negu praeitame sezone.

Į LKL patekusi „Prienų“ komanda per trejus metus du kartus tapo trečiosios vietos laimėtoja – tuo ne tik nustebino ne vieną šalies krepšinio specialistą, bet ir sukėlė nemažai pagiežingų kalbų apie mažo miestelio išsišokėlius. Netikėtai atsiradęs naujas konkurentas privertė didžiųjų šalies miestų klubus peržiūrėti savo strategijas, o šiais metais apie pačius aukščiausius tikslus prakalbo ne tik „Šiauliai“, bet ir „Neptūnas“. Nemažai ambicijų turi „Lietkabelis“ ir kiti šalies klubai.

Krepšinio klubo „Prienai“ direktorius Aurimas Bartuška, neslepiantis, jog prieš sezoną buvo nemažai dvejonių, ar pavyks suformuoti komandą, kuri gali pakartoti dviejų pastarųjų sezonų pasiekimus, teigė, kad po to, kai pavyko išsaugoti vyr. trenerį Virginijų Šeškų, tapo aišku, jog reikalai pajudės iš mirties taško. A. Bartuška įsitikinęs, jog Prienų dvasia ir šiame sezone nenuvils nei komandos rėmėjų, nei sirgalių.

„Prienų“ komandos vyr. treneris V. Šeškus, kaip visada, atviras ir emocingas. Anot jo, po praeito bronzinio sezono pavyko išsaugoti komandos branduolį, ir šis faktas leidžia tikėtis gero sezono. Tiesa, jį liūdina tas faktas, jog pasiruošimo etape reikėjo dažniausiai remtis tik 8 žaidėjais. Visgi treneris mano, jog komandą papildęs įžaidėjas Žygimantas Janavičius įneš agresyvumo puolime, o priekinės linijos naujokai padės komandai atsilaikyti prieš kitų komandų aukštaūgius.

Treneris neslepia, jog komandoje gali atsirasti dar keli priekinės linijos žaidėjai, bet kada tai atsitiks – dar neaišku. V. Šeškus pabrėžia, jog komanda nusiteikusi nenuvilti prieniškių ir savo gerbėjų kitose vietovėse, todėl su kiekvienu varžovu bus žaidžiama tik dėl pergalės.

Klubo vadovas A. Bartuška teigė, jog nevalia pamiršti tų, kurie stovėjo prie klubo ištakų, o Algimanto Matulevičiaus, Gintauto Bartulio, Rolando Išganaičio, brolių Virginijaus ir Audriaus Šeškų pavardės turi būti įrašytos didžiosiomis raidėmis į klubo istoriją, kaip ir kitų komandos rėmėjų bei klubo vadovų. Bet tai jau kito straipsnio tema, kuri turėtų būti labai įdomi ir pamokanti.

Prisimindamas 20 metų klubo istoriją, dabartinis krepšinio klubo „Prienai“ vadovas įsitikinęs, jog ir šiuo metu, kaip ir kitais sunkiais momentais, komanda sulauks rajono verslo bei žmonių pagalbos, nes Prienų vardas privalo skambėti pačiame aukščiausiame lygyje ne tik šalyje, bet ir už jos ribų.

Pasak A. Bartuškos, solidarumas visada buvo ta jėga, kuri padėdavo komandos nariams nugalėti visas negandas ir išlikti savo krašto patriotais.

V. Šeškaus teigimu, tie, kurie bando „Prienus“ nurašyti, tegul dar palaukia, nes komandos žaidėjai pasiruošę kovoms pačiame aukščiausiame lygyje.

Taip pat skaitykite