„Žiburio” gimnazijos choro pasirodymas partiniame susirinkime neliko nepastebėtas

DSCF2005Vidmantas Venclovas

Prienų visuomenė jau įprato, jog „Žiburio” gimnazijos mišrusis jaunimo choras ne tik džiugina rajono žmones puikiais savo pasirodymais, bet ir laimi vieną po kito konkursus.

Repeticijos, kelionės, koncertai – visa tai reikalauja nemažai išlaidų.

Niekam ne naujiena, jog gimnazijos administracija neturi resursų dengti šias išlaidas, todėl choro dalyviai jas kompensuoja savo lėšomis, o tiksliau, tėvų.

Choro vadovė, nenuilstančioji Roma Ruočkienė naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog choras pradėjo akciją, kurios metu tikimasi surinkti lėšų kelionėms į konkursus, kurių šiais metais numatomas ne vienas.

Pasak choro vadovės, praeitą savaitę buvo pasinaudota proga pristatyti „Žiburio“ dainininkus Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų skyriaus nariams, kurie gimnazijos aktų salėje rinko skyriaus vadovybę.

„Mūsų programą teigiamai įvertino ir rajono meras Alvydas Vaicekauskas, ir buvo pažadėta, jog chorui bus suteikta pagalba”, – sakė R. Ruočkienė.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, ateityje numatoma chorą pristatyti ir kitoms mūsų rajone veikiančioms organizacijoms ir įmonėms.

Tiesa, tokia iniciatyva ne visiems patinka.

Štai, redakciją pasiekė anoniminis laiškas, kuriame choro pristatymas socialdemokratams vadinamas „išreikalautu”, kad prieš partinį susirinkimą dainuotų gimnazijos choras.

Anot laiško autoriaus ar autorės, „Įsivaizduojam, kaip vaikai keikė sugadintą penktadienio vakarą”.

20140417_susir4LSDP Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja
Jūratė Zailskienė naujienų portalui kvitrina.com paaiškino, jog ataskaitiniam susirinkimui vieta „Žiburio“ gimnazijoje buvo pasirinkta dėl to, kad tą dieną buvo užimta salė kultūros ir laisvalaikio centre.

Pasak socialdemokratės, buvo sudaryta nuomos sutartis. J. Zailskienės teigimu, didelė staigmena susirinkusiems buvo žinia, jog prieš susirinkimą savo programą nori pristatyti R. Ruočkienės vadovaujamas gimnazijos choras. „Buvo netikėta ir nuostabu“, – patikino R. Zailskienė.

„Žiburio” gimnazijos direktorė Irma Šneiderienė naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog iniciatyva pristatyti chorą socialdemokratams buvo iš gimnazijos pusės, nes choras pradėjo tikslinę paramos akciją, kurios metu tikimasi surinkti lėšų kelionėms į konkursus.

Direktorė taip pat atsakė į klausimą apie „balių su visokiu alkoholiu mokslo šventovėje”. Anot gimnazijos vadovės, po partinio susirinkimo privačioje gimnazijos valgykloje tikrai vyko nedidelis furšetas. Patalpa yra uždara, ugdymo procesas nevyko, o sutartyje dėl valgyklos nuomos numatyta, jog valgykla turi teisę organizuoti įvairius pobūvius.

LSDP Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja J. Zailskienė nustebo išgirdusi, jog jų santūrus ir neilgas pabuvimas gimnazijos valgykloje kažkam pasirodė baliumi.

Ruočkienė patikino, jog mokiniai, lankantys chorą, privalo gerai mokytis, todėl prielaida, jog dėl dalyvavimo chore „mokiniai nespės mokytis”, neverta kritikos.

Dainuoti „Žiburio” chore jau laikoma prestižu.

 

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. choriukas

    na, žinot, neįsivaizduoju nei vieno choro dainininko, kuris galėtų dėl choro pasirodymo ,,keikti sugadintą penktadienio vakarą”. Dainuoti mums yra didžiausias džiaugsmas ir į repeticijas bei renginius einame su mielu noru. Nesusidarykite klaidingos nuomonės. Visi viską, pasirodo, apie mus žino 😉

    p.s. mylim Romutę! <3