„Vytauto“ viltims antrą kartą savo aikštelėje įveikti „Lietkabelį“ nebuvo lemta išsipildyti

kvitrina.com

Kovo 31 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda. Deja, „Vytautui“ nepavyko antrą kartą savo aikštelėje įveikti svečių. Nors rungtynių pradžioje Prienų-Birštono komanda turėjo iniciatyvą savo rankose (8:3, 13:9), vėliau rungtynių tempą kontroliavo svečiai iš Panevėžio, kurie ir laimėjo 15 taškų skirtumu (91:76). Pagrindinėmis „Vytauto“ pralaimėjimo priežastimis galima laikyti prastą pataikymą ir kovą po krepšiais. Varžovai buvo žymiai stipresni (26/42). „Vytauto“ komandai 14 taškų pelnė Eigirdas Žukauskas, 12 – Egidijus Dimša, 11 – Rashaunas Broadusas.

 „Vytautas“ – „Lietkabelis“ 76:91 (18:25, 16:18, 22:23, 21:25)

Rungtynių eiga

„Vytautas“ rungtynes pradėjo sėkmingoms atakomis, kurias užbaigė Eigirdas Žukauskas (4:0). Po Edvino Šeškaus prasiveržimo aikštelės šeimininkai įgijo 5 taškų persvarą (8:3). Deja, svečiai iš Panevėžio sumažino skirtumą iki vieno taško (8:7). Rashaunas Broadusas pataikė dvitaškį, Eigirdas Žukauskas įsūdė tritaškį ir „Vytautas“ atitrūko 4 taškais (13:9). Bet kitas keturias minutes aikštelėje šeimininkavo svečiai, kurie laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo 7 taškų persvarą (13:20). Martynas Linkevičius pataikė tritaškį (16:20). „Lietkabelis“ atsakė spurtu 5:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (16:25). Kėlinio pabaigoje Tomas Dimša sumažino atsilikimą iki 7 taškų (18:25).

Antrojo kėlinio pradžioje savo šou surengė Regimantas Miniotas, įmetęs 8 taškus iš eilės, ir sumažinęs skirtumą iki dviejų taškų (28:30). Deja, perimti iniciatyvos „Vytauto“ žaidėjai nesugebėjo ir „Lietkabelis“ pabėgo (29:41). Po dviejų kėlinių „Vytautas“ jau turėjo 9 taškų deficitą (34:43).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. „Lietkabelis“ užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą. Trečiajame kėlinyje svečiai buvo įgiję net 17 taškų persvarą (37:54). Tiesa, „Vytautui“ buvo pavykę sumažinti skirtumą iki vienženklio skaičiaus (55:64), bet po trijų kėlinių komandas skyrė 11 taškų (55:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Egidijus Dimša sumažino skirtumą iki 10 taškų (57:67). Likus iki rungtynių pabaigos apie 4 min. LaMelo Ballas pataikė tritaškį ir skirtumas vėl buvo tik 10 taškų (68:78). Deja, per likusį laiką sukurti staigmenos nepavyko, ir rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 76:91.

Prieš rungtynes

Likus pusvalandžiui iki rungtynių su „Lietkabeliu“ Prienų sporto arenoje buvo vienas kitas žiūrovas. „Vytauto“ dalyvavimas Ballų šou jau duoda savo vaisius. Šou „Trys ginasi, du atakuoja“ jiems jau nusibodo, o „Betsafe-LKL“ čempionate žaidimas vis dar nesiklijuoja. Pasak komandos atstovų, šios dienos rungtynėms neužregistruoti Gediminas Maceina ir Paulius Ivanauskas.

16.05 val. Žiūrovai renkasi vangiai. Su triukšmu į areną įžengė „Vytauto“ palaikymo būrys.
16.26 val. Žiūrovai užpildė pusę arenos.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Kietuolis realistas

    Kietuolis realistas, net neskiria balandžio 1 pokšto, nuo realybės, čia paaiškinu dėl salės žibury, o tai vėl nesupras

  2. Realistas

    Sakiau ir sakysiu La Varai – siaubas ir didžiausia nelaimė Prienams. Jeigu nėra pinigų, tai ir nereikia Prienams tokios komandos. Dabar statys „Žiburio“ gimnazijai salę. Visa arena yra. Ką dar statyt. Ir dar. Bilietuose su Lietkabeliu buvo nurodyta visai kitas varžybų pradžios laikas. „Durnių laivas“ ir gėda tai viskas ką galiu pasakyt apie dabartinę krepšinio būklę Prienuose.