Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkams – KAFF III lygos bronzos apdovanojimas

IMGP9208

Spalio 2 d. Prienų futbolo stadione buvo žaidžiamos paskutinės KAFF III lygos čempionato sezono rungtynės tarp Veiverių „Pozityvūs“ ir Kėdainių „Nevėžis B“. Abi komandos pergalės atveju taptų čempionato prizininkais. Tiesa, Veiverių komandai ir lygiosios būtų tapačios pergalei.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje Veiverių komandos žaidėjas buvo „nuskintas“ varžovų baudos aikštelėje ir Elvinas Derevenko ramiai realizavo 11 m baudinį (1:0). Nors pirmajame kėlinyje „Pozityvūs“ futbolininkai turėjo aikštės pranašumą, varžovai gavo dvi šimtaprocentinės progas, bet jomis pasinaudoti nesugebėjo. Turėjo savo progų ir Veiverių futbolininkai, bet į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 1:0.

Antrajame kėlinyje situacija šiek tiek pasikeitė. „Nevėžio B“ futbolininkai perėmė iniciatyvą, bet ją išnaudoti jiems nepavyko. Rungtynių pabaigoje Klaidas Dargis užbaigė perdavimą iš krašto ir padvigubino komandos persvarą iki 2 įvarčių (2:0). Visgi, svečiai sugebėjo pelnyti įvartį (2:1), bet ne daugiau.

Rungtynes rezultatu 2:1 laimėjo Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai ir tapo KAFF III lygos prizininkais (bronzos apdovanojimai).