Ugnies šou pasaka ir eglutės įžiebimas – tai pirmasis etapas gražių švenčių sąraše

IMG_0844

Vilija Čiapaitė

Ugnies šou pasaka Birštone pritraukė nemažai žiūrovų. Tie žiūrovai – bene svarbiausi – vaikai. Jie plojo rankomis, džiaugėsi šviesos suvaldymo magija. Visi džiūgavo, nes tai buvo nuostabus reginys tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Ugnies ratai, stulpai ir magiškas šokis netilpo emocijų skalėje. Tai buvo puiki „Ugnies šou pasaka“, kurią be žodžių sekė visiems, kurie susirinko į J. Basanavičiaus aikštę Birštone. Tačiau susirinkusieji besislėpdami po skėčiais laukė ir dar dviejų stebuklų: susitikimo su Kalėdų Seneliu ir Kalėdinės eglutės įžiebimo.

Tačiau ugnies šokio, kaip visi suprato, tam nepakako. Todėl scenoje pasirodė maži ir mieli nykštukai „Saulės vaikai“ su Jūrate Miliauskaite. Štai jų dainos, šokis taip užbūrė gamtos stichijas, jog jos neatsilaikė ir į aikštę įžingsniavo Kalėdų Senelis – tikrų tikriausias, linguodamas sau į dainos taktą. Čia jį pasitiko ir Birštono merė Nijolė Dirginčienė. Šiltas pasisveikinimas ir didelis noras įžiebti eglutę buvo abipusis. Juk gruodis – šventinis laikotarpis ir jo metu dalinimasis meile, gerumu ir stebuklų akimirkomis visus sujungia į vieną būrį.

 

Pagaliau visų begalinis noras įžiebti eglutę įvyko skaičiuojant „Trys.., du.., vienas!“, o įsižiebus gražuolei žaliaskarei, fejerverkai nušvietė dangų visomis spalvomis. Birštono namų langai taip pat nušvito spalvomis, kurios atšvaitais mėtėsi vieni į kitus, taip papildomai pasidalindami šviesa.

Po fejerverkų, muzikinių ir ugnies šokių šou, nors ir lyjant lietui niekas nenorėjo skirstytis. Juk tai pirmasis etapas gražių švenčių šventimo sąraše ir visi tai norėjo įsiminti iki kitų metų gruodžio.

Taip pat skaitykite