Tarybos narė A. Mickienė apkaltino valdančiąją koaliciją sužlugdžius šiuolaikinę pradinę mokyklą

Gegužės 17 d. rajono savivaldybės Tarybos posėdis turėjo ir pratęsimą, nes, išnagrinėjus visus darbotvarkės klausimus, meras Vytas Bujanauskas pradėjo „prausti“ opoziciją už pasisakymus spaudos konferencijose. Mero teigimu, opozicija visuomenei pateikia tikrovės neatitinkančią informaciją. Savivaldybės vadovas pagrasino opozicijos Tarybos nariams, jog kreipsis į Etikos ir procedūrų komisiją, kad ji įvertintų jų pasisakymus.

Opozicijos lyderė Rima Zablackienė replikavo, jog nei mero priekaištai, nei gasdinimai Etikos komisija neprivers tylėti ir neišsakyti savo nuomonės. Meras atsakė, jog niekam negrasina, bet jis neleis, kad būtų skleidžiama dezinformacija.

Po mero kalbos Tarybos narė Angelė Mickienė pranešė, jog nedalyvaus valdančiosios koalicijos darbe, nes ji negali dirbti kartu su tais, kurie naikina pažangiausią pradinio ugdymo įstaigą rajone. A. Mickienė priminė Tarybos nariams, kaip buvo puoselėjama „Nemuno“ pradinė mokykla ir kaip ji yra svarbi Prienų miesto gyventojams ir jų vaikams.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

  1. klausimas

    Ar butu taip pasielgusi, jei butu gavusi geras pareigas kitoj vietoj, nors ir naikintu mokykla???klausimas, ane?

  2. šaunuolė

    šaunuolė A. Mickienė! Pagaliau nors viena socialdemokratų tarybos narė praregėjo ir priėmė teisingą sprendimą. O kur kiti? Daugiau mąstančių nėra? Ką kiti veikia šalia tokio „savo“ mero, kuris nesusigaudo, kad savivaldybėj neįves tokios „tvarkos“, kaip jie abu su Bajoriene įvedę Globos namuose. Pasižiūrėkit posėdžio įrašą – apgailėtina pusvalandžio isterija dėl opozicijos spaudos konferencijos. Tokios beprotybės niekas dar nebuvo matęs!

  3. Miela Angele,

    manot, kad jie suprato, kad taip elgdamiesi jie patys sunaikina visišką pasitikėjimą jais pačiais, jų priimtais sprendimais. Dar drįsta skelbti, kad palieka galimybęperžiūrėti kiekvienos mokyklos klausimą. Nieko jie nedarė ir nedarys. Jūs teisi, tikrai jums nepakeliui dirbti tokioje koalicijoje. Ne gi jūsų bendradarbiečiai taip pat nesijaučia jus išdavę?.