Taryboje dar yra žmonių, kurie supranta, jog krepšinis reklamuoja miestą ir rajoną

IMGP2317Balandžio 24 d. vykusiame Prienų rajono savivaldybės Tarybos posėdyje sunkiai, bet buvo priimtas sprendimas padidinti 20000 Lt asignavimus Kūno kultūros ir sporto organizacijų rėmimui, sumažinant lėšas Komunalinio ūkio objektų priežiūrai  ir plėtrai.

Šis sprendimas sukėlė didžiulę diskusiją, nes visiems buvo aišku, jog šie pinigai skirti krepšinio klubui „Prienai“ už pergalę LKF taurės varžybose.

Įdomiausia tai, jog posėdyje visi išrinktieji tvirtino, jog komanda „uždirbo“ šią premiją, bet vis tiek ieškojo pretekstų, kaip nustumti sprendimą. Opozicijos lyderė Loreta Jakinevičienė taip pat tvirtino, jog komandai reikia skirti numatytas lėšas, bet būtina ieškoti jų kitur, o ne atimti iš siūlomos eilutės, ir dar kartą pasiūlė sumažinti biudžetą Prienų sporto ir pramogų arenai. Kitas opozicijos atstovas Cezaras Pacevičius sakė, jog jokių perskirstymų nereikia, o tiesiog skirti komandai lėšas iš dabartinių, numatytų sporto programai.

Nepritarė sprendimui ir Ekonomikos komitetas (pirmininkas Alvydas Vaicekauskas), nes biudžetas nesurenkamas ir savivaldybė priversta imti paskolas net darbuotojų atlyginimams.

Tarybos nariai Henrikas Radvilavičius ir Algimantas Šidlauskas paragino kolegas neužsiiminėti demagogija, nes sezonas eina į pabaigą ir komandą už tokią pergalę reikia paskatinti dabar.

Vis tik sprendimas buvo priimtas tų Tarybos narių (13 už, 6 prieš, 3 nebalsavo), kurie supranta, jog komanda yra rajono ambasadorius ne tik šalyje, bet ir jos ribų.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. as

  Didziuokimes kad musu miesta bent kazkas kad ir nevisi savi bet gaersina, saunuoliai vyrai jiems sveikinimai nors tikrai neesu sirgale ir deja nebuvau neivienose varzybose. Kazi kodel negalima butu nuimti is Visocko klubo Vejas skirtu apie 10000 lt kur uzsiima savo malonumui sportu ir gauna dar vicemero alga, ar Pono Deltuvos klubo Silas kuris gavo rodos apie 9000 lt sis irgi ir direktorius ir klubo pinigeliais silasi. Gal sumazinkim milziniska musu miesteliui tokiems klubams finansavima ir skirkim tiems kurie atnese garbe Prienu rajonui????

 2. x

  Saunuoliai tie, kurie nepritare. Nesazininga padidinti lesas krepsiniui, sumazinant lesas kitai sriciai. Jeigu butu „laisvu“ pinigu, taip – tada reiktu skirti, bet sumazinti vienos srities finansavima ir padidinti kitos – nesamone.

 3. sirgalius

  Romai, jeigu domiesi šiuolaikiniu profesionaliu komandiniu sportu(bent jau krepšiniu) tai matysi, kad visos stipriausios komandos (tiek Lietuvos, tiek užsienio) turi vos po kelis tos pačios ŠALIES (net ne MIESTO) žaidėjus, o čia surinkta grynai lietuviška komanda kelintus metus iš eilės rodo puikius rezultatus ir tikrai daug daugiau žmonių būtent dėl tų rezultatų sužinojo apie Prienus…

 4. Romas

  Su ta ambasadoryste gaunasi dviprasmiškai: klubas būtų tokiu, kokį čia norima pavaizduoti, jei komanda būtų sukomplektuota iš Prienuose išugdytų ir gyvenančių sportininkų, rėmėjai būtų prieniškiai. Dabar gi, laikantis Tarybos narių logikos, galima paimti paskolą, sustabdanr rajono gyventojams svarbias programas, „nusipirkti“ metams kokį Formulės1 ekipažą, ir tai vadinsis „rajono garsinimu“ ir ambasadoryste? Matyti noras pasislėpti už skambių frazių, daugiau nieko. Nemanau, kad turėti rajone krepšinio klubą yra blogai. Tačiau nereikia dviveidžiauti. Teisūs opozicijos atstovai: jei jau taip niežti rankos pamaloninti klubą ir save pareklamuoti, šitai reikia daryti iš sportui skirtų lėšų.
  Tačiau ima artėti savivaldybių rinkimai, todėl knieti pasinaudoti visai kitam skirtais pinigėliais.