Tarptautinis džiazo seminaras Birštono meno mokykloje

SKELBIMAS_BIRSTONAS

 “JAZZ EDUCATION SEMINAR”

Tarptautinis džiazo seminaras Birštono meno mokykloje

Lapkričio 24 d. 12val. Birštono meno mokykloje vyks tarptautinis džiazo seminaras mokyklos ir miesto bendruomenei. Seminarus veda dėstytojai iš JAV: džiazo dainininkė Simona Minns ir tromboninkas Dorsey Minns. Seminarų metu muzikos mokyklos mokiniai turės galimybę atlikti pasiruoštus džiazo kūrinius ir sulaukti patarimų kaip galima patobulinti jų atlikimą, kaip planuoti savarankišką mokymąsi, susirasti mokymosi resursų internete. Seminarai atviri mokyklos mokytojams, mokiniams ir miesto bendruomenei, nes užsiėmimų metų žiūrovai bus taip pat įtraukiami į muzikinius pratimus, turės galimybę užduoti klausimus, diskutuoti. Tai galimybė daugiau sužinoti apie amerikietišką tradicinę ir šiuolaikinę muziką ir tuo pačiu palaikyti dalyvausiančius mokinius.

Seminarai išskirti į dvi dalis: dainininkus ir pučiamuosius. Seminaras dainininkams prasidės 12 val. ir bus vedamas Simonos Minns (lietuvių kalba), pučiamiesiems 13.30 val. bus vedamas Dorsey Minns (anglų kalba, tačiau bus verčiama į lietuvių kalbą).

Atvykstantys dėstytojai: Simona Minns 2011m. pabaigė džiazo vokalo specialybės bakalaurą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu Simona studijuoja džiazą bei šiuolaikinę kompoziciją prestižiniame šiuolaikinės muzikos koledže Berklee College of Music. Dorsey taip pat šiuo metu studijuoja Berklee College of Music trombono atklikimą bei kompoziciją filmams. Prieš tai Dorsey studijavo klasikinį tromboną Julliard School, Niujorke ir South Eastern Louisiana University, Luizianos valstijoje. Abu dėstytojai jauni ir aktyviai koncertuojantys bei dėstantys muzikantai.

Projektas Jazz Education Seminar yra remiamas Jungtinių Amerikos Valstijų Ambasados Vilniuje ir truks visą savaitę. Dėstytojai aplankys Birštono meno mokyklą, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklą, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklą, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnaziją, Pasvalio muzikos mokyklą ir Alytaus muzikos mokyklą. Savaitės pabaigoje projektą uždarys finalinis koncertas kuris vyks Alytaus muzikos mokykloje. Koncerte pasirodys Alytaus ir Birštono mokyklų mokiniai bei besisvečiuojantys dėstytojai.

 

Pranešimas parengtas projekto organizatorių

 

 

Taip pat skaitykite