Svajonė, vedanti į ateitį

Pati didžiausia abituriento svajonė – gauti brandos atestatą.  Dokumentą, kuris leistų siekti  tolimesnių aukštumų.  Tokia laimė ir garbė aplankė ir Stakliškių vidurinės mokyklos mokinius. Visi  dvyliktokai džiaugėsi susirinkę  į išleistuvių šventę liepos 15-osios vakare, mokyklos aktų salėje. Paskutinį kartą sėdėdami suoluose, matydami mokytojų, svečių, draugų ir tėvelių palinkėjimus dvyliktokai buvo susimąstę. Paskutinės akimirkos praleistos mokykloje jiems buvo brangiausios.

Šventės atidarymą pradėjome mokyklos himnu. Pasveikinti abiturientus, išlaikiusius visus egzaminus, skubėjo  mokyklos direktorė Loreta Šernienė. Vėliau kalbėjo ir abiturientų auklėtoja Loleta Aliukevičienė. Prisimindama juos dar visai mažučius, dalijosi patarimais, linkėjo sėkmės, sveikino ir džiaugėsi kartu su visais savo auklėtiniais. Nuostabų smuiko kūrinį  dovanojo  Emilija.  Šventėje dalyvavo ir Seimo nario Andriaus Palionio patarėjas Arūnas Vaidogas su žmona  Vilma. Tardamas  sveikinimo žodžius, linkėdamas ištvermės ir pasisekimo, Žydrūnei Kisliūtei jis įteikė Seimo nario  A. Palionio  padėką. Žodis buvo suteiktas ir Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro direktorei Astai Keblikienei, kuri  nuostabiais ir pamokančiais žodžiais taip pat sveikino  abiturientus. Padėkas už bendradarbiavimą, už idėjas ir pagalbą dalyvaujant kultūros centro renginiuose, šventėse, įteikė  Agnei Bieliauskaitei ir Pauliui Marčiulaičiui.

Eilė kalbėti atėjo ir abiturientų tėveliams. Nuoširdžius padėkos žodžius tardama viena iš mamyčių dėkojo mokytojams už tai, kad išaugino, mokė, rūpinosi ir padėjo dvyliktokams. Mokyklos merginų ansamblis visiems svečiams dovanojo  muzikinį kūrinį.  Po visų sveikinimų ir padėkų direktorė įteikė dvyliktokams brandos atestatus. Lemiamą žodį tarė ir patys svarbiausi šventės dalyviai – abiturientai. Dėkojo už viską, kas buvo padarytų dėl jų gerovės.

Mokyklos direktorė visus abiturientus pakvietė paskutiniam mokyklos valsui. Nedrąsūs, bet labai laimingi, dvyliktokai čiupo klasės drauges, mamytes, tėvelius ir kvietė šokti. Paskutinį kartą visi rinkosi į savo klasę, kurioje vaišinosi arbata.  

Dar kartą linkime visiems abiturientams sėkmės ir kantrybės tolimesniame kelyje.

 Audronė Žilionytė

Taip pat skaitykite