Stakliškių bendruomenės šventinė išvyka

DSC02951

Kovo 11-toji – ypatinga diena. Ją mini visa tauta.

Šią šventinę dieną Stakliškių bendruomenės nariai išvyko į Vilnių.

Sostinė pasitiko pasipuošusi, žmonių veidai švietė džiaugsmu. Net ir saulė šypsojosi.

Grožėjomės Šv. Petro ir Povilo bažnyčios skliautais, degėm žvakutes, prašydami Dievo globos savo Tėvynei ir sau. Tada pasukome prie Seimo rūmų. Dalyvavome iškilmingame minėjime. Stebėjome, kaip kilo mūsų trispalvė ir estų bei latvių vėliavos. Iš arti matėme mūsų valstybės vadovus, daugelį užsienio svečių. Gėrėjomės karių paradu, kylančiais į dangų trispalviais balionais, didžiule Gedimino prospekte išskleista vėliava, po minėjimo nunešta į Katedros aikštę ir po ja nardančiais, laimingais vaikais.

Po iškilmingosios dalies visa mūsų didelė grupė pasuko į Seimo rūmus. Seimo narys A. Palionis pavedžiojo po I ir II rūmus, parodė posėdžių, konferencijų sales, kabinetus. Pamatėme puošnią Kovo 11-osios salę, parodas. Esame dėkingi Seimo nariui už įdomų pasakojimą ir šiltą priėmimą.

Dar grožėjomės Vilniumi iš Televizijos bokšto 19 aukšto. Per valandą apsukome ratą ir pamatėme plačią miesto panoramą: naujus mikrorajonus, pušynus… Dangaus mėlynėje nardė parasparniai, apačioje lyg taškeliai judėjo žmonės…

Pailsėję, pilni įspūdžių pasukome namo.

Dėkojame bendruomenės pirmininkei R. Noreikienei už turiningą kelionę.

Bendruomenės narė Onutė Andrulevičienė

Taip pat skaitykite

5 komentarai

 1. stakliskiete

  Didelis ir nuosirdus aciu gerb. Musų seimo nariui Andriui Palioniui. Kad daugiau butu toki politiku rajone kaip jis butu.

 2. Realistas

  Ponas“ Lietuvi“, ar daznai pats skaitote Prienu rajono laikrascius, ten buna seimo nario ataskaitos paskaitykit ir suzinosit koky indeli Prienu krastui daro sis puikus, darbstus ir labai protingas jaunas zmogus, jei butu daugiau tokiu seimo nariu butu daug geriau visiems gyvent. Nepavydekit kad zmogus suspeja visur kasgi neleidzia teikt geliu tarybos nariam???? Tiesiog juos isrinko ir sedi savo minkstose kedutese, tegul vaziuoja, dalyvauja, teikia ir ne tik tarybos nariai, bet ir savivaldybes valdzia.
  Ačių seimo nariui už jo dėmėsingumą, linkim kantrybės siam sunkiam darbe.

 3. Lietuvis

  Išvykai tai gerai.
  Tik štai pastabėlė. Manau Seimo narys turėtų pavartyt rajono laikraščius ir pastebėt, kad rajone labiausiai pagarsėjo kaip gėlių ir dovanėlių įteikinėtojas. Tam gi kai kurie rajono tarybos nariai skirti. Būsimiems seimūnams linkiu daugiau realios pagalbos rajonui.