Stakliškių bendruomenės šventinė išvyka

DSC02951

Kovo 11-toji – ypatinga diena. Ją mini visa tauta.

Šią šventinę dieną Stakliškių bendruomenės nariai išvyko į Vilnių.

Sostinė pasitiko pasipuošusi, žmonių veidai švietė džiaugsmu. Net ir saulė šypsojosi.

Grožėjomės Šv. Petro ir Povilo bažnyčios skliautais, degėm žvakutes, prašydami Dievo globos savo Tėvynei ir sau. Tada pasukome prie Seimo rūmų. Dalyvavome iškilmingame minėjime. Stebėjome, kaip kilo mūsų trispalvė ir estų bei latvių vėliavos. Iš arti matėme mūsų valstybės vadovus, daugelį užsienio svečių. Gėrėjomės karių paradu, kylančiais į dangų trispalviais balionais, didžiule Gedimino prospekte išskleista vėliava, po minėjimo nunešta į Katedros aikštę ir po ja nardančiais, laimingais vaikais.

Po iškilmingosios dalies visa mūsų didelė grupė pasuko į Seimo rūmus. Seimo narys A. Palionis pavedžiojo po I ir II rūmus, parodė posėdžių, konferencijų sales, kabinetus. Pamatėme puošnią Kovo 11-osios salę, parodas. Esame dėkingi Seimo nariui už įdomų pasakojimą ir šiltą priėmimą.

Dar grožėjomės Vilniumi iš Televizijos bokšto 19 aukšto. Per valandą apsukome ratą ir pamatėme plačią miesto panoramą: naujus mikrorajonus, pušynus… Dangaus mėlynėje nardė parasparniai, apačioje lyg taškeliai judėjo žmonės…

Pailsėję, pilni įspūdžių pasukome namo.

Dėkojame bendruomenės pirmininkei R. Noreikienei už turiningą kelionę.

Bendruomenės narė Onutė Andrulevičienė

Taip pat skaitykite

5 komentarai

  1. Realistas

    o mes zinom apie jusu mielasis apdainuotus didvyrius, tad….. parasykit ka gero padare del Prienu rajono. Aciu