Šeimų krepšinio turnyro nugalėtojams – šakočiai

IMGP7970Balandžio 3 d. „Revuonos“ pagrindinės mokyklos atnaujintoje sporto salėje antrus metus iš eilės vyko Šeimų krepšinio 3×3 turnyras.

Turnyro pagrindinis tikslas – pabūti kartu mokyklos bendruomenei. Šiemet turnyre dalyvavo 8 šeimų komandos. Jei pirmajame turnyre šeima galėjo pakviesti draugą, tai šiame komandoje galėjo žaisti tik šeimos nariai.

Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius. Viename varžėsi vyrukai, kitame mišrios komandos. Salėje buvo ir nemažai  jaunųjų sirgalių.

Mišrių komandų grupėje nugalėjo  „Davidų“ trijulė, o vyrų grupėje Deltuvų šeimyna, pasivadinusi „Už Lietuvą, vyrai“.

Kovų būta ir labai įtemptų.

IMGP7972Dviejuose susitikimuose, kurie baigėsi taikiai („Už Lietuvą, vyrai“ – „Slibinai“, Davidai – „Birštonas“), pralaimėjusiais buvo paskelbti tie, kurie susitikimus pradėjo. Vyrų grupėje nugalėtojai („Už Lietuvą, vyrai“) ir antrosios vietos laimėtojai („Svajonių komanda“)  surinko po vienodą taškų kiekį. Aukštesnė vieta buvo nustatyta, atsižvelgiant į tarpusavio susitikimo rezultatą.

Visos komandos buvo apdovanotos ananasų prizais, o grupių nugalėtojai dar ir šakočiais.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Elena

    Ačiū mano buvusiems mokiniams už dalyvavimą šiame turnyre,ačiū Mariui už gerą teisėjavimą.Ačiū kolegoms ir draugams už pagalbą organizuojant krepšinio tunyrą.