Salės futbolo pirmenybių nugalėtojai – „U30+“ komandos futbolininkai


kvitrina.com

Kovo 17 d. Prienų sporto arenoje vyko Prienų rajono salės futbolo pirmenybių finalinės kovos. Pirmiausiai komandos sužaidė pusfinalius, po kurių paaiškėjo, kas žengė į finalą, o kas kovos dėl trečiosios vietos. 

Pirmenybių favoritai, grupės etapo nugalėtojai „U30+“ komanda pranoko SLK „Jieznas“ futbolininkus (3:1), o „Stadionas“ gan netikėtai po baudinių serijos įveikė „Birštono sporto bendruomenės“ futbolininkus. „Birštono sporto bendruomenė“ pirmavo 1:0, bet „Stadiono“ komanda, kuri žaidė be pakeitimų, atsakė dviem įvarčiais (1:2) ir įgijo pranašumą. Visgi, birštoniečiai, kurie buvo įvardijami šių rungtynių favoritais, išlygino rezultatą (2:2). Daugiau įvarčių įmušta nebuvo, o nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos. Sėkmė buvo „Stadiono“ komandos pusėje (3:2). Kovoje dėl trečiosios vietos intrigos nebuvo. „Birštono sporto centro bendruomenės“ futbolininkai gan lengvai susitvarkė su SLK „Jieznas“ komanda (7:3) ir laimėjo trečiąją vietą.

Finalinėje dvikovoje tarp „U30+“ ir „Stadiono“ intrigos nebuvo. Favoritai ramiai ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 3:0 (2:0) ir tapo pirmenybių nugalėtojais. „Stadiono“ komanda liko antra. 

Taip pat skaitykite