„Rūdupis“ ne tik neįmušė 11 m baudinio, bet ir neišsaugojo pergalės

how to get your ex back

/kvitrina.com/wp-content/uploads/2013/10/IMGP0035.jpg“>IMGP0035Spalio 5 d. Prienų miesto stadione „Rūdupio“ futbolininkai žaidė LFF II lygos Pietų zonos rungtynes su Vilniaus „Bekento“ komanda.

Deja, bet iškovoti pergalės savo aikštelėje „Rūdupiui“ nepavyko, nors didžiąją dalį rungtynių aikštės šeimininkai pirmavo (3:3).

Pirmajame kėlinyje Prienų komanda po Tado Stralecko smūgio išėjo į priekį (1:0). Dar po kelių minučių T. Straleckas uždirbo 11 m baudinį, bet nesugebėjo įveikti varžovų vartininko.

Vis tik antrojo kėlinio pradžioje T. Straleckas padidino „Rūdupio“ persvarą iki dviejų įvarčių. Bet tolesni įvykiai nieko gero Prienų komandai nežadėjo. Varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2).

Ir tada „Rūdupio“ futbolininkai dar kartą nuginklavo varžovų vartininką. Įvartį įmušė Audrius Juozaitis. Kai jau buvo galima pagalvoti apie pergalę, varžovai paskutinėmis rungtynių sekundėmis išlygino rezultatą (3:3).

Galima drąsiai teigti, jog „Rūdupio“ futbolininkai paleido jau iškovotą pergalę.