Rima Zablackienė apskundė konkurso rezultatus

Gruodžio 19 d. Prienų r. savivaldybės Tarybos narė Rima Zablackienė, kuri konkurse Išlaužo seniūno vietai užimti liko antra, apskundė konkurso rezultatus.

Teisės ir personalo skyriaus vedėja Vytautė Draugelytė naujienų portalui kvitrina.com patvirtino, jog gautas konkuso dalyvės skundas, ir pasakė, kad jo pareiškėjai bus atsakyta per 20 dienų, kaip ir reikalauja įstatymas. Skyriaus vedėja patikino, jog įstatymai, gavus skundą, nereikalauja stabdyti konkurso rezultatų, bet, atsižvelgiant į tai, kad dėl konkurso nugalėtojo dar laukiama pažyma iš STT, T. Skrupskas gal ir nepradės šiais metais dirbti.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. rimantė

    Deja tie laikai praėjo, kai konkursą galėjo laimėti bet kas pagal susitarimą. Jei pretendentai būtų visiški nuliai, kaip bando pasakyti pralaimėjusieji, jokie politiniai susitarimai nepadėtų.

  2. dalyvavusi

    čia visada konkursai būna nesąžiningi, laimėtojas visada būna numatytas iš anksto susitarimas pagal partijas, laimėtojas gali nemokėti nieko ir neturėti jokios patirties vis tiek laimės, komisijai pasakyta būna kaip vertint…. ir tiesos tikrai nerasit

  3. stebetojas

    sunku jai moteriskei be darbo. Turbut todel ir nerimsta savam kaily. Reikia, ponia, moket ir pralaimeti, vat.