Respublikinėje technologijų olimpiadoje „Žiburio“ abiturientė laimėjo II vietą!

Balandžio 8–9 dienomis Karaliaus Mindaugo profesiniame mokymo centre vyko technologijų olimpiados respublikinis etapas. Aš, Silvija Kairiūkštytė, atstovavau Prienų rajono bendrojo lavinimo mokykloms jau antrą kartą.

Pirmą olimpiados dieną buvome suskirstyti į keturias grupes: tekstilės, konstrukcinių medžiagų, taikomojo meno ir amatų bei mitybos. Per 4 valandas turėjome pagaminti tam tikram interjerui skirtas dekoracijas, daiktus. Labai džiaugiuosi, kad mano pasiūta pagalvėlė bei kartonažo, knygrišystės bei nėrimo prancūziškąja šaudykle (frivolite) technikomis pagaminta kolekcija namų darbui tekstilės gaminių grupėje sudomino komisijos narius. Aš buvau apdovanota II laipsnio diplomu bei medaliu.

Dėkoju mane ruošusiai ir lydėjusiai mokytojai metodininkei Audronei Ramančuckienei.

 

Silvija Kairiūkštytė

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. to Ona

    Įdomu, ką jūs laikote „įspūdinga“. Visi darbai padaryti rankomis, knygos kiekvienas lapas lankstytas, pjaustytas kartonas, klijuota medžiaga,. Kiek skirtingų technikų panaudota, vien tai jau įspūdinga, kad moksleivė tiek sugeba padaryti, kitas tiesiai lapą nukirpti nemoka…o čia toks krupštumas, ir matot – neįspūdinga…

  2. :)

    O kokio įspūdingumo gerbiama Ona tikisi? Ar mokinių olimpiadą sumaišė su liaudies meno parduotuvėle? Pasižiūrėjo, kad neranda ką nusipirkti?