Rajono Super taurė – Stakliškių krepšininkų rankose

Stakliškių krepšininkai J. Palionio taurės rungtynėse įveikė Prienų PGT komandą ir iškovojo rajono Super taurę.

Nugalėtojai sėkmingiau sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir nepaliko jokių vilčių ugniagesiams (76:62).

Rungtynės buvo vertos superfinalo. Abi komandos buvo vertos pergalės, nes rungtynių eigoje pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Stakliškių komanda rungtynes pradėjo sėkmingiau ir pirmavo 5:0, bet ugniagesiai greitai rezultatą persvėrė savo naudai (7:8), tačiau ne ilgam. Stakliškių jaunimas įgijo 4 taškų pranašumą (16:12). PGT komanda dar kartą atsakė 5 taškų spurtu ir vėl išsiveržė į priekį (16:17). Pirmame kėlinyje nė vienai komandai taip ir nepavyko įgyti pranašumo (24:24).

Antrame kėlinyje sėkmingiau žaidė Stakliškių krepšininkai. Jie pirmavo visą kėlinį, o jo pabaigoje atitrūko net 9 taškais (42:33), bet ugniagesiai dar kartą laimėjo minutės atkarpą 5:0 ir po dviejų kėlinių Stakliškių komandos pranašumas siekė tik 4 taškus (42:38). Trečio kėlinio pradžioje stakliškiečiai padidino savo pranašumą iki 6 taškų (46:40) ir sustojo. Prienų PGT krepšininkai rezultatą išlygino (52:52), o kėlinio pabaigoje įgijo 2 taškų pranašumą (54:56).

Ketvirtame kėlinyje išryškėjo jaunesnių Stakliškių komandos žaidėjų pranašumas. Stakliškiečiai leido varžovams įmesti tik 6 taškus, o patys smaginosi iš peties. Kėlinys buvo laimėtas 16 taškų skirtumu (22:6), o kartu ir rungtynės.

Ugniagesiai kovojo, bet ketvirtame kėlinyje jiems neužteko jėgų, o Stakliškių krepšininkams, audringai palaikomiems savo sirgalių, atsivėrė antras kvėpavimas ir jų azarto PGT komandai nepavyko užgesinti.

Super taurę nugalėtojams įteikė tragiškai žuvusio Seimo nario Juozo Palionio sūnus Andrius Palionis.

Taip pat skaitykite