Prienų „Rūdupio“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos čempionatą baigė pergale

Prienų „Rūdupio“ futbolininkai baigė LFF II lygos Pietų zonos čempionatą būdami šeštoje  vietoje. Prieniškiai iškovojo 9 pergales, 4 kartus sužaidė lygiosiomis, patyrė 11 pralaimėjimų. „Rūdupio“ komanda į varžovų vartus įmušė 61 įvartį, ir tai trečias rezultatas tarp visų komandų. Tiesa, prieniškiai ir praleido nemažai (62).

Paskutinėse atidėtose rungtynėse su „Stumbro“ komanda „Rūdupio“ futbolininkai parodė tvirtą charakterį ir po pralaimėto pirmo kėlinio (0:3), antrame ne tik išlygino rezultatą, bet ir paklupdė varžovus (5:3).
Kėlinio pradžioje įvartį į varžovų vartus pelnė komandos lyderis Tadas Straleckas (1:3). Paskui įvarčius mušė Mantas Karčiauskas (du), Audrius Juozaitis, R. Dainys.

Šiemet „Rūdupio“ futbolininkai sužaidė kelias namų rungtynes Prienų miesto stadione. Deja, sirgaliai ne itin buvo aktyvūs, nesimatė rungtynėse ir Prienų KKSC auklėtinių, nors futbolo grupių Sporto centre yra nemažai.