„Prienų energija“ panoro trauktis anksčiau laiko

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, balandžio 3 d. UAB „Prienų energija“, valdanti rajono šilumos ūkį, pateikė rajono savivaldybės administracijai raštišką pasiūlymą anksčiau laiko nutraukti šilumos ūkio nuomos sutartį.

UAB „Prienų energija“ direktorius Vaidas Povilėnas patvirtino, jog pasiūlymas anksčiau laiko perduoti rajono šilumos ūkį Savivaldybei tikrai yra pateiktas ir priimtas bendrovės akcininkų. Pasak bendrovės vadovo, „Prienų energija“ nemato tolimesnio savo vaidmens šiame projekte, nes rajono savivaldybės Taryba yra priėmusi kategorišką sprendimą nepratęsti sutarties ir turi planų statyti biokatilinę. Anot V. Povilėno, tokioje situacijoje perimti šilumos ūkį yra teisingas ir protingas žingsnis. Tiesa, bendrovės vadovas užsiminė, jog šiai dienai yra apie 2 mln. Lt nepadengtų investicijų, ir tai yra derybų objektas.

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius, patvirtinęs faktą, jog yra gautas raštas iš „Prienų energijos“ su pasiūlymu anksčiau laiko perimti rajono šilumos ūkį, pabrėžė, jog nepadengtų investicijų yra apie 1,5 mln. Lt.

Pasak administracijos vadovo, šis sprendimas yra politinis, todėl būtina suformuoti specialistų ir politikų darbo grupę, kuri išnagrinėtų situaciją ir pateiktų pasiūlymą savivaldybės Tarybai. Anot A. Marcinkevičiaus, realiausia, jog šis klausimas bus sprendžiamas gegužę Tarybos posėdyje.

Primename, jog sutartis su UAB „Prienų energija“ buvo pasirašyta 2000 metais 15 metų laikotarpiui. Taryba priėmė sprendimą nepratęsti sutarties dar praeitos kadencijos metu, kai jai vadovavo Alvydas Vaicekauskas. Dabartiniai valdančiosios koalicijos partneriai taip pat ryžtingai pasisako už šilumos ūkio perėmimą.

Balandžio 4 d. įvyko rajono savivaldybės mero V. Bujanausko, administracijos direktoriaus A. Marcinkevičiaus susitikimas su UAB „Prienų energija“ vadovu V. Povilėnu. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, V. Povilėnas yra gavęs bendrovės akcininkų įgaliojimus vesti derybas su Savivaldybe.

Jonas Kavaliauskas


Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Pijus

    Kadangi aš turėjau dalykinių reikalų su UAB Energijos taupymo centras, kuriai priklauso ir ši „Prienų energija“ tai labai nesąžininga bendrovė. Pridariusi daug defektų mano naudojamame objekte netaiso, net neatsiliepia į telefonų skambučius, neatsakinėja į registruotus laiškus.
    Ar galima su jais toliau dirbti kai šiluma Prienuose DIDŽIAUSIA LIETUVOJE?

    Kuo toliau nuo jųųųųųųųųųųų