Prieniškio svajonė pildosi – praeita atranka į futbolo akademiją

Prienų futbolo visuomenė gali džiūgauti. Jaunas perspektyvus futbolininkas Tomas Jonyka praėjo atranką į Panevėžio futbolo akademiją. Daugiau negu 200 jaunų futbolininkų buvo pakviesti į regionines atrankas ir tik 24 laimingieji mokysis futbolo paslapčių pagrindinėje futbolo kalvėje Panevėžyje. „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos mokinys, Prienų KKSC-95 komandos narys jau rugsėjo 1 d. turi būti Panevėžyje, kur praleis artimiausius trejus metus.

Tomas apie šį gyvenimo vingį pasakojo ramiai, bet pripažino, jog jo svajonė pildosi – nuo mažens galvoje sukosi mintys apie profesionalaus futbolininko karjerą.

Prieniškis K. Deltuvos treniruojamoje KKSC-95 komandoje žaidžia atraminiu saugu. Paklaustas apie pirmus žingsnius futbole, Tomas atsakė, jog kiemuose kamuolį spardė nuo 6 metų, o į pirmąją treniruotę Prienų sporto centre atėjo prieš 5 metus. Galima teigti, kad T. Jonyka turi du krikštatėvius – Donatą Dainauską, kuris atvedė Tomą pas trenerį, ir, aišku, Marijų Makštutį – pirmąjį trenerį.

Auklėtinio sėkme džiaugėsi ir dabartinis jo treneris Kęstutis Deltuva. Anot jo, Prienuose yra nemažai perspektyvaus jaunimo, kuris galėtų žengti Tomo pėdomis, tiesiog reikia truputį daugiau dėmesio skirti futbolo infrastruktūrai ir pačiam futbolui. Treneris nutylėjo, jog dabartiniai pasiekimai pasiekti tik futbolo entuziastų dėka.

Tiesa, pastaruoju metu ir rajono valdžia ieško galimybių padėti ir palaikyti futbolo visuomenės entuziazmą. Bet ar tokių pastangų pakanka?

Taip pat skaitykite

3 komentarai