„Prienai“ įveikė „Palangą“ ir iškovojo trečiąją pergalę BBL TOP 16 etape

Vasario 9 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė BBL TOP 16 etapo išvykos rungtynes su „Palangos-Triobet“ komanda ir iškovojo trečiąją pergalę (77:88).
„Prienų“ komandai vadovavo antrasis treneris Mindaugas Arlauskas. Vyr. treneris Virginijus Šeškus sirguliavo. Komandai negalėjo padėti ir įžaidėjas Paulius Ivanauskas.

Rungtynės prasidėjo taikliu Gintaro Kadžiulio tritaškiu (0:3). Kėliniui įpusėjus, „Prienai“ įgijo penkių taškų pranašumą (6:11), o kėlinį laimėjo turėdami keturių taškų persvarą (14:18). „Prienams“ taškus pelnė G. Kadžiulis (6), A. Milaknis (5), A. Valeika (5) ir G. Orelik (2).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir trečiąją kėlinio minutę persvėrė rezultatą savo naudai (21:20). Ir tada atsakomąjį spurtą surengė svečiai: jie įgijo 8 taškų persvarą (21:29), o iki kėlinio pabaigos likus vienai minutei turėjo 12 taškų pranašumą (26:38). Tokiu pat skirtumu „Prienai“ pirmavo ir po dviejų kėlinių (30:42). S. S. Vene pelnė 8 taškus, G. Orelik – 7, A. Urbutis – 4, A. Labuckas – 3 ir A. Milaknis – 2.

Po didžiosios pertraukos vyko apylygė kova. Aikštelės šeimininkai visą laiką bandė pakeisti rungtynių eigą savo naudai, bet trečiame kėlinyje jiems pavyko priartėti prie „Prienų“ komandos tik per vieną tašką (48:59). „Prienų“ komandai taškus pelnė A. Labuckas (5), A. Milaknis (4), G. Orelik (4), A. Valeika (2) ir A. Urbutis (2).

Ketvirtame kėlinyje aikštelėje užvirė tikra bekompromisinė kova. Pirmoje kėlinio pusėje „Prienų“ pranašumas buvo gan saugus, nors aikštelės šeimininkams ir buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 9 taškų (59:68). Antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkų pastangos davė rezultatą ir, iki jo pabaigos likus  2 min., komandas skyrė tik 5 taškai (69:74). „Prienų“ krepšininkai nepalūžo ir neleido varžovams perimti iniciatyvos. Ir nors aikštelės šeimininkai dar kartą buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų, rungtynes prieniškiai laimėjo 11 taškų skirtumu (77:88). Ketvirtame kėlinyje prieniškių gretose A. Milaknis pelnė 11, G. Kadžiulis – 9, S. S. Vene – 4, G. Orelik – 3, A. Urbutis – 2 taškus.

„Prienai“ BBL TOP16 etape iškovojo trečiąją pergalę.

Statistika:

Artūras Milaknis pelnė 22 taškus, Gediminas Orelik – 19, Gintaras Kadžiulis – 15, Siim Sanders Vene – 11, Arnas Labuckas – 8, Artūras Valeika – 7, Arminas Urbutis – 6.

„Prienai“ žaisti su „Palanga“ nuvyko be vyr. trenerio V. Šeškaus ir įžaidėjo P. Ivanausko. Mažos traumelės vis dar kamuoja S. S. Vene. Visgi komanda eilinį kartą įrodė, jog turi charakterį ir nugalėtojų mentalitetą.

„Prienų“ treneris M. Arlauskas po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog, nežiūrint į nedideles duobutes, kurių išvengti neįmanoma žaidžiant septyniese, rungtynių eigos kontrolė buvo jo auklėtinių rankose.

Deja, BBL pateikė neteisingą informaciją dėl TV transliacijos, nes sportotv.lt rungtynių netransliavo.