„Prienai“ dar nepasiruošę įkąsti „Lietuvos rytui“

IMGP2442Spalio 7 d. „Prienai“ savo aikštelėje 31 taško skirtumu (66:97) pralaimėjo LKL čempionato rungtynes Vilniaus „Lietuvos rytui“, kurį treniruoja buvęs ilgametis prieniškių komandos strategas Virginijus Šeškus.

Vilniečiai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė aikštelės šeimininkams blogą žinią. Tiesa, rungtynių pradžioje po Arno Labucko dviejų taiklių metimų „Prienai“ vienintelį kartą šiose rungtynėse pirmavo 5:2.
„Lietuvos ryto“ atsakas buvo galingas (16:0). „Prienų“ krepšininkai buvo „subombarduoti“ tritaškiais, ir komandas jau skyrė 14 taškų (5:19). Po reto A. Labucko dvitaškio (7:19) vilniečiai smogė dar kartą, ir po pirmojo kėlinio „Prienų“ deficitas siekė 18 taškų (9:27).

Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje nesikeitė ir „Lietuvos ryto “ pranašumas buvo daugiau nei įtikinamas, bet Tado Stankevičiaus auklėtiniai „parodė dantukus“ ir neleido varžovams įsismaginti. Ir nors „Lietuvos rytas“ šį kėlinį turėjo ir 24 taškų persvarą (15:39), po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 18 taškų (29:47).

Vilniečiai kėlinį pradėjo spurtu 8:0 ir įgijo 29 taškų persvarą (29:58). Dar po kelių atakų komandas jau skyrė 31 taškas (31:62). Bet tada „Prienų“ krepšininkai pagadino vilniečiams nuotaiką  ir atkovojo dešimt taškų (43:64). Kėlinio pabaigoje komandas skyrė jau tik 19 taškų (48:67), bet po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 21 taško skirtumu (48:69).

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai buvo padidinę pranašumą iki 28 taškų (56:84), prieniškiai sumažino skirtumą iki 22  (62:84), bet kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė V. Šeškaus komanda ir laimėjo rungtynes 31 taško skirtumu (66:97).

„Prienų“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Arnas Labuckas. Jo sąskaitoje 18 taškų, 14 į varžovų krepšį įmetė Dominykas Milka, 12 – Paulius Vaitiekūnas, 11 – Šarūnas Vingelis.

T. Stankevičiaus auklėtiniai nesugebėjo apsiginti nuo vilniečių tritaškių, ir tai ne naujiena, žinant, kokį krepšinį visada propagavo V. Šeškus. Koją pakišo klaidos ir neįmestos baudos, nors kovoje po krepšiais varžovams nebuvo nusileista.

Šis pralaimėjimas lyg ir buvo suplanuotas,. Dabar „Prienų“  laukia rimti išbandymai su panašaus lygio komandomis – spalio 12 d. atvyksta „Pieno žvaigždės“, spalio 18 – „Mažeikiai“ , spalio 25 d. – išvyka į Kėdainius, kur lauks „Nevėžis“.

Tiesa, spalio 15 d. dar bus kelionė į Panevėžį, kur „Prienai“ pradės BBL čempionato kovas, ir pirmasis susitikimas su „Lietkabeliu“, o spalio 22 d. į Prienus atvyksta latvių „Valmiera“.