Prie Birštono seniūnijos pastato įrengtas knygomatas ir knygų grąžinimo dėžė

Dar knygomatas

kvitrina.com

Birštono viešoji biblioteka rūpinasi, kad skaitytojams, nesvarbu, kur jie gyvena, būtų patogu ne tik grąžinti knygas, bet ir pasiimti užsakymus.

Knygas galima užsakyti įvairiais būdais:  interneto svetainėje ibiblioteka.lt, telefonu, elektroniniu paštu.  Gavus SMS žinutę su atsiėmimo kodu, jį reikės  įvesti knygomato ekrane.

Užsakyti leidiniai bus saugomi 72 val. nuo SMS gavimo. Per tą laiką nepaimti leidiniai bus grąžinami į fondus.

Grąžinti leidinius galima bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.

image001

Pagal Birštono viešosios bibliotekos pranešimą spaudai, detalesnė informacija teikiama tel. 8 319 45245 arba el. paštu grazina.andruleviciene@birstonasvb.lt.

Pranešime spaudai rašoma: „Birštono viešoji biblioteka dalyvauja projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ veiklose, kurį organizuoja Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su partneriais: Kauno, Klaipėdos I. Simonaitytės apskričių viešosiomis bibliotekomis ir kūrybine studija BLACK BOOK (Norvegija). Knygomatas ir knygų grąžinimo dėžė įrengti vykdant šį projektą.

Projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų priemonės „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“ lėšomis“.

Taip pat skaitykite