Prasidės laikas, kai patogu imtis naujų darbų, naujos veiklos, rodyti naujas iniciatyvas

IMGP7777
Naglio  Šulijos horoskopas savaitei 2023 03 20 – 26 d. d. 
Šiandien, 23 val. 26 min. Saulės disko centras kirs pavasario lygiadienio tašką, o pati Saulė pereis iš Žuvų ženklo į Aviną. Nuo šiol diena (Šiaurės pusrutulyje) pusę metų bus ilgesnė už dieną. Kitaip tariant, įvyks/prasidės jau ir astronominis bei astrologinis pavasaris. Azijos platybėse tai labai svarbus laikas, švenčiama Novrūzo šventė, o Lietuvoje tai Lygės. Kaip ten bebūtų, pats perėjimas yra labai svarbus, jo metu atliekamos ritualinės apeigos.
Mėnulis kol kas dyla, o tiksli Jaunatis įvyks antradienį 19 val. 24 min. – galima manyti, kad ta Jaunatis tik dar labiau sustiprins Lygiadienio nešamas dovanas ir tendencijas, tad galima sakyti, kad tikrasis Novrūzas, tikrosios lygės ir tikrasis pavasario startas įvyks iš karto po Jaunaties. Būtent po Jaunaties prasidės laikas, kai patogu imtis naujų darbų, naujos veiklos, rodyti naujas iniciatyvas.
Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus irgi jau Avino ženkle, juda pirmyn, tačiau kol kas yra labai arti Saulės, todėl nepaisant savo entuziazmo labiau linkęs palaikyti įprastus, gerai žinomus darbus. Geroji žinia – jo kūrybiškumas kasdien didės.
Venera keliauja Jaučio Zodiako ženklu, yra labai stipri, graži, tad ir mus skatins kurti gražius dalykus ir mėgautis gyvenimo malonumais.
Peštukas Marsas kol kas keliauja Dvynių ženklu, bet šeštadienį pereis iš Dvynių į Vandens stichijai priklausantį Vėžio ženklą. Dvyniuose Marsas buvo labai ilgai – maždaug pusę metų. Būdamas čia jis mielai leidosi į žodines ir informacines kovas, drabstėsi kaltinimais ir gąsdinimais, o žiemą terorizavo Ukrainos gyventojus atakomis iš oro (Dvyniai – Oro stichijos ženklas). Tai savaime nereiškia, kad, tarkime, Ukrainoje pasibaigs raketų ir dronų antskrydžiai, tačiau tikėtina, kad jų bus dar mažiau. Be to, labai gali būti, kad karo veiksmai pasidarys susiję su vandeniu – vandens telkiniais, jūra. Iki gegužės 20-osios akcentas gali būti ten.
Avinas. Energijos daugės, noro veikti – taip pat bet palankus metas iš tiesų tai daryti ateis tiktai antradienį vakare. Vis geriau ir geriau seksis bet kokia dalykinė veikla, labai gali būti, kad ir finansiniai reikalai džiugins vis labiau. Polinkis judėti daug ir greitai išliks, bet jau nebeilgai.
Jautis. Būsite atsipalaidavę, puikios nuotaikos, linkę kurti gražius, mielus dalykus ir mėgautis gyvenimo malonumais. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, svetingumo kūrimu. Tikėtina, kad sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos.
Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, be skrupulų. Tačiau laikas, kai gyvenote tarsi su savotišku kosminiu dopingu jau eina į pabaigą, o pasibaigs jis šeštadienį. Tada prasidės laikas aktyviai siekti finansinės naudos. O kol kas puikiai seksis kolektyvinė veikla, galimi susitikimai, įdomūs, naudingi pokalbiai, ypač su artimais draugais.
Vėžys. Artėja didelio aktyvumo metas, kai bus galima drąsiai žengti pirmyn prie kokio nors asmeninio tikslo, sportuoti ir siekti svarbių jums tikslų. O kol kas bus galima užsiimti darbo reikalais – smagiai padirbėti metas labai geras, o pradėti čia ką nauja palanku nuo antradienio.
Liūtas. Darbe darbų ne per daugiausia, bet gali būti kažkokių smagių, malonių aplinkybių. Sėkmė lydės tuos, kurių profesinė veikla susijusi su pramogų ar patogumų kūrimu.  Puikus metas veiklai, susijusiai su kelionėmis, taip pat su užsieniu susijusiai dalykinei veiklai.
Mergelė. Gali būti svarbių darbų darbe, profesijos srityje. Čia vis dar pavyks veikti greitai ir ryžtingai, tačiau palankus laikas eina į pabaigą, palankus metas svarbesnius reikalus užbaigti. Puikus laikas smagiai kelionei – pavyktų ir puikiai atsipalaiduoti, pailsėti, ir malonių įspūdžių pasisemti.
Svarstyklės. Įsibėgėja puikus laikas palaikyti, puoselėti asmeninius santykius su svarbiais jums žmonėmis ar žmogumi – tai gali būti ir labai smagu, malonu, ir net naudinga. Pradedant trečiadieniu bus palankus metas sutartims, susitarimams ir juridiniams reikalams tvarkyti.
Skorpionas. Atrodo, nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, veiklos, užduočių, kurių imtis reikės iš eilės, kantriai ir nuosekliai. Didelių kliūčių nebus, tad pavyks padirbėti gana produktyviai. Puikus metas rūpintis sveikatos reikalais. Maloniai nudžiuginti gali santykiai su svarbiu jums žmogumi.
Šaulys. Metas tikrai smagus – progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo ir gražaus bus vis daugiau ir daugiau. Labai sėkmingas laikas tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Geras laikas ir tiems, kurie rūpinasi sveikatos, ypač sveikatingumo reikalais. O darbai darbe rūpės nedaug.
Ožiaragis. Daugiausia laiko, dėmesio bei energijos gali paprašyti namų, šeimos reikalai – puikus metas į juos pažvelgti naujai, ir kūrybiškai imtis veiklos. Galima net kartu su namiškiais. Taip pat dabar bus nemažai progų smagiai pasilinksminti, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba.
Vandenis. Būsite labai atviri, judrūs, daug ir mielai bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis. Puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Taip pat dabar puikus laikas rūpintis, kad namie būtų dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni.
Žuvys. Gali būti, kad atsiras vis daugiau progų užsiimti piniginiais, turtiniais reikalais – galimybių gauti apčiuopiamos naudos bus vis daugiau. Šioje srityje gali būti net strateginės reikšmės atradimų arba iniciatyvų. Taip pat dabar bus daug progų smagiai pabendrauti su draugais, savaitės pabaigoje prasidės puikus laikas sportinio stiliaus pramogoms.

Taip pat skaitykite