Prienų visuomenė paminėjo A. M. Brazausko 80 – ąsias gimimo metines

Rugsėjo 25 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre buvo paminėtos pirmojo po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Prezidento A. M. Brazausko 80-osios gimimo metinės.

Tiesa, daugumą atėjusių prisiminti A. M. Brazauską sudarė socialdemokratai, nors salėje buvo ir kitų partijų  bei visuomeninių organizacijų atstovų.

Minėjimo toną uždavė kamerinis styginis kvartetas bei parodytas filmas apie Prezidentą.

Savo prisiminimais apie bendražygio gyvenimą ir tarnystę Lietuvai pasidalino Seimo pirmininko pavaduotojas Česlovas Juršėnas.

Be jokių abejonių,  A.M. Brazauskas buvo ir lieka ryškiausia pastarųjų dešimtmečių politine asmenybe, nors yra nemažai jėgų, kurios bando sumenkinti pirmojo  po nepriklausomybės atkūrimo šalies Prezidento nuopelnus, vienijant Lietuvos politinį elitą, o kartu ir visą šalį.

Minėjime dalyvavo rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, kandidatai į Seimą Alvydas Vaicekauskas, Andrius Palionis ir Jonas Vilionis.

Taip pat skaitykite

5 komentarai

 1. inora

  Nebuvau, nemačiau, nenorėjau. Viskas būtų gerai, jei ne tendencija išskalauti bolševikinio tvaiko prisigėrusius LKP marškinius. Pagiežingai griežti dantimis nereikia, bet užmiršti NEVALIA!

 2. aš irgi buvau

  Renginys buvo puikus. Styginių kvartetas-nuostabus. Seniai klausiausi tokios kokybiškos muzikos.
  Filmas apie A. Brazauską įdomus, o ir kalbėtojų prisiminimai mieli. Kaip gali prezidentas neturėti nieko bendro su Prienais? Jis visų mūsų prezidentas, kaip ir V. Adamkus, D. Grybauskaitė.

 3. X

  Sis renginys tikrai buvo labai siltas, idomus ir vertas demesio. Tokie renginiai skatina zmoniu pilietiskuma, ikvepia didesniems darbams- Brazauskas isskirtine asmenybe. Keistas, man asmeniskai, klausimas ka bendro turi Lietuvos prezidentas su Prienais…
  Labai gaila, kad minetinu, valstybei ir jos zmonems svarbiu datu, iskiliu asmenu minejimuose susirenka nedaug zmoniu.

 4. Algirdas

  Ka bendro turi Brazauskas su Prienais. galėjo minėjimas buti ir Pakuonyje Vaicekausko seniūnijoje