Poilsis Birštone: ką verta pamatyti?

shutterstock_677945440

Birštonas, be abejonės, yra vienas geriausių ir populiariausių Lietuvos kurortų. Čia galite rasti geriausius viešbučius, sanatorijas, įspūdingas lankytinas vietas bei aukštą SPA paslaugų kokybę, kuria tikrai nenusivilsite. Poilsis Birštone yra vienas geriausių sprendimų tiek šeimoms, tiek draugų kompanijoms ar romantiškai nusiteikusioms poroms.

Nakvynė Birštone

Nors apgyvendinimo paslaugų Birštone apstu, vis dėlto ekspertai turi rimtą sąrašą, kuriame puikuojasi tik geriausios ir labiausiai poilsiui pritaikytos vietos. Štai TOP 3 viešbučiai, kurie patiks net išrankiausiam poilsiautojui: 

* „Vytautas Mineral SPA“;

* „Tulpės“ sanatorija;

* „Royal SPA Residence“.

„Vytautas Mineral SPA“ yra vienintelis viešbutis ir SPA namai, siūlantys sveikatą praturtinti „Sofijos“ šaltinio mineralais. Tai šiuolaikiški SPA namai, kuriuose rasite ilgą SPA paslaugų sąrašą. Taip pat kiekvienam įsigijusiam nakvynę šiame viešbutyje bus siūlomi nemokami švediško stalo pusryčiai. Tai tobulas poilsis dviems Birštone.

„Tulpės“ sanatorija specializuojasi sveikatinimosi paslaugose, tad jei norite skirti laiko sveikatos gerinimui, jėgų atstatymui ar maloniam poilsiui su šeima ar dviese, ši vieta kaip tik Jums. 

shutterstock_1011363673

Na, o pamiršti visą susikaupusią įtampą bei rūpesčius galėsite „Royal SPA Residence“ viešbutyje, kuriame taip pat pasimėgausite nemokamais pusryčiais, kino filmais viešbučio kino teatre bei S. Kneipp`o terapija.

Lankytinos vietos Birštone

Vytauto kalnas ir Škėvonių atodanga. Tai dvi puikios lankytinos vietos Birštone, kurios patiks gamtos mylėtojams bei unikalių vietų tyrinėtojams. 

Šv. Antano Paduviečio bažnyčia. Pati bažnyčia atima žadą tiek išore, tiek vidumi. Ji pastatyta dar 1529 m., tad istorijos bei architektūros mylėtojams, ši vieta – kaip tik.

Kurorto centrinis parkas. Šis parkas įsikūręs miške. Jį mėgsta ne tik poilsiautojai, bet ir sportininkai ar ramybės ieškantys turistai. 

Birštono muziejus. Čia įdomi ne tik ekspozicija esanti viduje, bet ir pats pastatas, kuris buvo pastatytas 1933 m. Na, o viduje pamatysite parodą, kurioje puikuojasi viskas, kas susiję su Birštono laikotarpiu nuo caro laikų iki šių dienų.

Birštono Nemuno krantinė. Tai viena romantiškiausių vietų Birštone. Tad jei čia atkeliaujate su antrąja puse, būtinai vakarop, besileidžiant saulei, nueikite prie Nemuno krantinės.

Druskupis. Tai vienintelis toks Lietuvoje mineralinio vandens garinimo statinys. Čia pasijausite lyg būtumėte prie jūros ir kvėpuotumėte jūriniu vandeniu prisotintu oru.

Kneipo sodas. Tai procedūra rankoms ir kojoms, kurios metu gerinama žmogaus sveikata. Štai, atliekant rankų procedūrą, jos yra šaldomos ir rankose esantys kapiliarai aktyvina imuninius procesus. Tuo tarpu kojų procedūros metu, vaikštant basomis, aktyvinama centrinė nervų sistema. Tokiu būdu žmogus nusiramina, atsipalaiduoja.

Taip pat skaitykite